18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

opłacało się?

Syn Górniak schudł 15 kilo! Mamusia sporo za to zapłaciła

23.08.2022  14:29
Edyta Górniak zapłaciła za odchudzqanie syna. Allan zrzucił 15 kg
Edyta Górniak zapłaciła za odchudzqanie syna. Allan zrzucił 15 kg Fot: Mateusz Jagielski/EAST NEWS

Zaniepokojona matka postanowiła interweniować. Edyta Górniak powzięła decyzję o natychmiastowym, ostrym odchudzaniu syna. Zapłaciła słono, ale efekt powala.

Edyta Górniak ma powody do dumy - jej jedyny, ukochany synek Allan dorasta, niedawno osiągnął pełnoletność, idzie w jej ślady i ani myśli się uczyć, w tym zdawać matury, za to planuje karierę sceniczną. Pojawiły się też jednak powody do niepokoju - w czasie pandemii Allan mocno sobie pofolgował, przestał się ruszać, jadł niezdrowo i bardzo przytył.

Zła forma jedynego syna bardzo niepokoiła Edytę Górniak. Do tego stopnia, że postanowiła zainwestować spore pieniądze w odchudzanie latorośli. Zapisała 18-letniego Allana do trenera i dietetyka gwiazd - Leszka Klimasa.

Syn Edyty Górniak Allan Krupa schudł 15 kg

Leszek Klimas specjalizuje się w metamorfozach dzieci i młodzieży, ale też osób z pierwszych stron gazet. To on trenował i odchudzał takie gwiazdy jak Paweł Małaszyński czy Filip Chajzer. Teraz zaś został zatrudniony przez Edytę Górniak by pomóc schudnąć jej synowi.

W ostatnich dniach Klimas pochwalił się na Instagramie efektami trzymiesięcznej współpracy. Allan został poddany treningom personalnym, dietetyk rozpisał mu też specjalną dietę. Efekty są powalające - aż 15 kilogramów mniej w kilkanaście tygodni!

Edyta Górniak słono zapłaciła za odchudzanie Allana

Nie ma jednak nic za darmo. Allan Krupa wprawdzie nic za swą metamorfozę nie zapłacił, bo i ciągle utrzymuje go matka. Pieniądze na dietę i treningi wyłożyła Edyta Górniak.

Jak donosi Fakt, ze strony internetowej Leszka Klimasa dowiemy się, że za samo rozpisanie diety i treningów zapłacić trzeba 1,4 tysiące złotych za miesiąc. Do tego dochodzi opłata za przygotowanie i dostarczenie posiłków - 2 tysiące. Oznacza to, że za trzymiesięczną pracę z Allanem, Edyta Górniak musiała zapłacić co najmniej 10 tysięcy złotych. Opłacało się?

Allan Krupa schudł 15 kilogramów
Allan Krupa schudł 15 kilogramów Fot: leszek_klimas_efekt_klimasa/instagram

logo Tu się dzieje