18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

nadchodzi nowa era

"Najwyżej Światła" Edyta Górniak zapowiada UPADEK CYWILIZACJI

29.06.2022  09:25
Edyta Górniak widzi to, czego nie dostrzegają inni ludzie? Nazywa siebie "najwyżej Światłą"
Edyta Górniak widzi to, czego nie dostrzegają inni ludzie? Nazywa siebie "najwyżej Światłą" Fot: ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Edyta Górniak nie odpuszcza i dalej przekonuje: nie wszyscy ludzie są ludźmi. Kłóci się z księdzem o dusze i zapowiada UPADEK CYWILIZACJI.

Edyta Górniak znów tłumaczy światu, że na Ziemi żyją istoty podszywające się pod ludzi. Co więcej, zafiksowana na teoriach spiskowych, wdała się w kłótnię z księdzem. Ogłosiła, że choć to on jest specjalistą od wiary, ona wie więcej. I odmówiła części ludzi posiadania duszy.

Czy mamy dusze? To oczywiście kwestia sporna, każdy jednak, kto wierzy w Boga, pogląd ten wyznaje. Człowiek miał bowiem dostać od stwórcy ciało i duszę, ta druga jest zaś nieśmiertelna i po życiu ziemskim wstępuje do nieba, piekła lub - na przeczekanie - do czyśćca.

Górniak sfiksowała? Ksiądz łapie się za głowę

Edyta Górniak od pewnego czasu przechodzi szokującą metamorfozę - ze znanej w całym kraju piosenkarki o wspaniałych możliwościach wokalnych, w nawiedzoną wyznawczynię teorii spiskowych, podziwianą przez dość zamknięty krąg fanów. Po drodze ogłosiła światu między innymi, że kontaktowali się z nią kosmici i... rozmawiała z Bogiem. Kobieta ma się za osobę głęboko wierzącą.

W ostatni weekend Górniak wzięła udział w zlocie fanów dziwnych teorii, albo inaczej - w zjeździe przeciwników nauki (XIX Zlot Wolnych Ludzi "Harmonia Kosmosu 2022"). Wygłosiła tam przemówienie, w którym zapewniała słuchaczy, że nie każdy, kto wygląda jak człowiek, jest człowiekiem i ma duszę. Pod ludzi podszywają się bioroboty, hybrydy i reptilianie...

Ludzie łapią się za głowy i dociekają, cóż wydarzyło się w życiu Edyty Górniak, że zaczęła opowiadać takie rzeczy. Za głowę złapał się też ksiądz Janusz Koplewski. Duchownego przeraziły słowa celebrytki na temat duszy człowieka. I wywody Górniak nazwał "czystymi głupotami".

Każdy człowiek składa się z duszy i ciała – wszystkie nasze marzenia, zdolności, predyspozycje, uczucia mają wymiar duchowy. Dopiero śmierć odłącza duszę od ciała, no proste jak drut. Do czego byliby nam na świecie potrzebni wszyscy psychologowie, jeśli nie do leczenia poranionej duszy?

- komentuje teorie Edyty Górniak ksiądz Koplewski.

Edyta Górniak daje księdzu wykład o duszy

Co na to Edyta Górniak? Idzie w zaparte. Gwiazdka postanowiła wytłumaczyć księdzu, że to on jest w błędzie. Przyznała przy tym, że owszem, ludzie mają dusze. Ale ona nie mówi o ludziach, tylko o stworzeniach pod ludzi się podszywających!

Z całą pewnością muszę potwierdzić, iż niestety nie każda istota, która wygląda jak Człowiek, ma Duszę

- oznajmiła zafiksowana celebrytka. To jednak nie był koniec jej odpowiedzi.

Gwiazdka postanowiła wytłumaczyć księdzu, że i ludzie dusze czasem tracą, wszak mamy w świecie egzorcystów. I zaczęła straszyć demonami.
- Skąd wzięło się określenie uznane przez Kościół i używane w kazaniach jako pouczenie i przestroga: 'Zaprzedałeś Duszę diabłu'? Czy posługa księży egzorcystów nie służy odzyskiwaniu straconej duszy w człowieku, kiedy ma on tzw. podpięcia demoniczne i kiedy zniewolony człowiek kierowany jest do czynów haniebnych, nie godnych człowieka, bo nie kieruje nim świadomość pierwotna, czyli połączenie ze Świętym Źródłem - Bogiem, które to połączenie dostępne jest wyłącznie dla duszy? Czy to nie dusza od wieków stanowi najwyższą walutę, o którą toczą się handle we wszystkich zakamarkach Naszej Ziemi? Wiele razy stawiałam pytanie: Co to jest ta dusza, że walczy o nią i Bóg i diabeł? Antychryst nie walczyłby o nią, gdyby ją miał - napisała Edyta Gorniak na swoim Facebooku.

Celebrytka postanowiła zabawić się też w jasnowidzkę. To zresztą nie pierwszy raz. Już wcześniej twierdziła, iż wiedziała, że świat nawiedzi pandemia, bo dostała znaki. Teraz zwiastuje upadek cywilizacji i nadejście nowej, "Złotej Ery". - Nawet jeśli na razie to mniejszość populacji jest gotowa na poszerzenie swojej wiedzy i percepcji w zakresie wszelkim, a nie tylko pozostanie w ramach wyznaczonych i narzuconych przez edukację szkolną - proces i tak już ruszył i NIC tego nie zatrzyma - grzmi "najwyżej Światła" (jak sama to określiła) Edyta Górniak.

Zobacz także