18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Co tu zaszło?

Edyta Pazura NAGO w wannie. Internautki jej... współczują

07.03.2021  17:52
Edyta Pazura w wannie
Edyta Pazura w wannie Fot: Piotr Molecki/East News

Edyta Pazura to żona i wielka miłość znanego aktora Cezarego Pazury. Kobieta często dzieli się z fanami swoim życiem za pomocą mediów społecznościowych. Teraz zrobiła dokładnie to samo, czym... wzbudziła współczucie ogółu.

Edyta Pazura na co dzień pełni intensywną rolę żony i matki. Ona i Cezary Pazura uchodzą za bardzo zżytą i zakochaną parę - co z pewnością pomaga w codziennym życiu. Są jednak elementy macierzyństwa, na które nie ma innej rady niż ich przetrwanie.

Edyta Pazura nago w wannie

Edyta Pazura często dzieli się z fanami swoim życiem za pomocą Instagrama. Niedawno opublikowała zdjęcie, na którym zupełnie naga przebywa w wannie. Taki opis przynosi nam na myśl wyjątkowo sensualne zdjęcie, ale nie - to nie taką rzeczywistość zaprezentowała żona Cezarego Pazury. Mamy tu do czynienia z typowym czasem "relaksu" zapracowanej mamy.

Na fotografii widzimy Edytę Pazurę, która próbuje wziąć kąpiel. Jest to zdecydowanie bardzo intymna czynność, ale kobieta nie jest w łazience sama. Towarzyszy jej gromadka dzieci. Wiele matek, które obserwują żonę Cezarego Pazury w internecie, natychmiast zaczęło jej współczuć i przyznawać, że w ich życiu często rozgrywają się podobne sceny.

Każda mama tak ma. Nasz relaks.

Eh znam to bardzo dobrze. Zazwyczaj mają wtedy milion pytań i spraw.

Mam to samo - mam w wannie znaczy wszyscy domownicy w łazience!

- pisały internautki.

Podoba Wam się takie dzielenie się życiem prywatnym z fanami? Bądź co bądź, w ten sposób do zdjęciowej łazienki "wpuszcza się" jeszcze tysiące dodatkowych osób, których się nie zna. 

Czytaj także
Przeczytaj więcej