18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Otwartość przede wszystkim

Edyta Pazura nago pozuje do zdjęcia. Opublikował je... jej mąż

09.01.2020  21:27
Edyta Pazura nago pozuje do zdjęcia. Opublikował je... jej mąż
Edyta Pazura nago pozuje do zdjęcia. Opublikował je... jej mąż Fot: TRICOLORS/East News

Edyta Pazura pokazała się na bardzo odważnym zdjęciu, a tak dokładniej to pokazał ją jej mąż. Cezary Pazura opublikował w sieci niezwykle prywatną fotografię ukochanej.

Edyta Pazura i jej mąż, znany aktor Cezary Pazura, najwyraźniej są bardzo otwartą parą. Niedawno gwiazdor opublikował na Instagramie fotografię swojej żony, którą niejeden mąż trzymałby w tajemnicy przed światem.

Cezary Pazura podkreśla od lat, jak bardzo szczęśliwy jest przy boku swojej trzeciej żony - Edyty. Ona również zdecydowanie kwitnie przy boku męża, a na opublikowanym przez niego, odważnym zdjęciu, promienieje.

Edyta Pazura pozuje nago

Fani również są zachwyceni tym, jak Edyta Pazura wyszła na fotografii. Czarek dumny ze swojej małżonki nie zamierza w cichości domu oglądać jej wdzięków - z radością chwali się światu swoją kobietą.

Ludzie obserwujący profil aktora byli zachwyceni.

Ma Pan wspaniałą żonę pod względem osobowości - i w dodatku jest piękna. Lepiej nie można było trafić, a zdjęcie piękne. Też bym kiedyś chciała mieć takie

- napisała jedna z fanek.

Przepiękne zdjęcie, przepiękna kobieta

- docenił ktoś inny.

Myślicie, że możemy liczyć na analogiczne zdjęcie Cezarego w domowych pieleszach? Liczymy na to!

Czytaj także