Wiadomości słodzą jak w cukierni

Sukces Kurskiego. Gwiazda przechodzi do TVP

17.02.2021  14:56
Kurski dzisiaj świętuje. Augustin Egurrola przechodzi do "Dance dance dance" w TVP
Kurski dzisiaj świętuje. Augustin Egurrola przechodzi do "Dance dance dance" w TVP Fot: Tomasz Jastrzebowski/REPORTER

Marzena Rogalska odeszła z TVP, ale prezes Jacek Kurski nie ma zamiaru po niej płakać i do Telewizji Polskiej już wkracza nowa gwiazda. „Wiadomości” ogłosiły, że program „Dance Dance Dance” swoim udziałem uświetni Augustin Egurrola związany z TVN.

TVP jest linczowane, a gwiazdy Telewizji Polskiej krytykowane i obrażane. Są jednak tacy, którzy publicznych mediów i ich pieniędzy się nie boją. Choreograf i dotychczasowy juror Mam Talent Augustin Egurrola pojawił się w programie „Pytanie na śniadanie”, gdzie został przedstawiony jako nowy członek jury nowej edycji „Dance dance dance”. Towarzyszyć tancerzowi będą Ida Nowakowska i Joanna Jędrzejczyk.

Agustin Egurolla w TVP

Augustin Egurrola zaskoczył wszystkich chwaląc program „Dance dance dance”, który podobno uwielbia i czuje się zaszczycony. Internet dosłownie ZAPŁONĄŁ, a gwiazdy konkurencyjnej stacji rzuciły się na Egurrolę z pazurami. W furię wpadł m.in. Michał Piróg.

W „Wiadomościach” oczywiście hucznie odtrąbiono zatrudnienie Augustina Egurroli, a Michał Adamczyk zachwycał się gwiazdorem niczym nastolatka Justinem Bieberem. Brakowało tylko strzelających korków od szampana i odśpiewania hymnu. Media przypominają również, że Egurrola układał już kiedyś choreografie taneczne dla TVP.

Artystyczny transfer roku stał się faktem. Wśród jurorów najbardziej znany choreograf w Polsce Agustin Egurrola, który do Telewizji Polskiej przeszedł z komercyjnej konkurencji. W jury zasiądzie obok Joanny Jędrzejczyk oraz Idy Nowakowskiej. Zapowiadają się wielkie emocje – ogłosił Adamczyk w „Wiadomościach” TVP.
Czytaj także