18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Jak kolebać się na Eurowizji?

Egurrola wspiera Brzozowskiego. Będzie dygał jak dziki wąż

Wojciech Kozicki
15.05.2021  11:57
Brzozowski lepiej tańczy "The Ride" niż śpiewa?
Brzozowski lepiej tańczy "The Ride" niż śpiewa? Fot: TRICOLORS/East News

Rafał Brzozowski kontra Eurowizja 2021. Piosenka „The Ride” jak na razie ostro walczy o ostatnie miejsce, a tymczasem gwiazda programu „Jaka to melodia” otrzymał nieoczekiwane wsparcie. Wspiera go Agustin Egurrola.

Rafał Brzozowski nagrał nową wersją piosenki „The Ride” i brzmi jak zaginiony członek Backstreet Boys. Ostatnio walczył tym hitem o ostatnie miejsce na Eurowizji 2021, a teraz obawiamy się, że jest to już walka o wejście do szatni lub miejsce na parkingu. Okazuje się jednak, że gwiazda TVP nie jest samotna i ma duchowe wsparcie. O walce Brzozowskiego na Eurowizji wypowiedział się Agustin Egurrola.

Agustin Egurrola pomoże Brzozowskiemu wygrać Eurowizję?

Podoba wam się choreografia towarzysząca Brzozowskiemu na Eurowizji? Te taneczne frykasy upitrasił sam Agustin Egurrola. W wywiadzie dla Plejady wypowiedział się o zmaganiach Rafała Brzozowskiego i udzielił mu wsparcia.

Nanieśliśmy zmiany i poprawiliśmy kilka rzeczy, żeby dostosować choreografię do nowych warunków scenicznych. Po to jest ta próba, żeby skorygować cały układ przed finalnym występem na Eurowizji. Każda z ekip ma tylko 30 minut na pierwszą próbę. Musieliśmy szybko wejść na scenę i rozplanować choreografię, przetańczyć trzy razy – powiedział Egurrola.

Egurrola zapewnia, że dopracowywany jest na scenie każdy szczegół, zarówno ruchowo, jak i realizacyjnie. Przyznaje, że to ekscytująca praca, a „każda próba przybliża nas, aby show było naprawdę dobre”.

Jak juror „Dance Dance Dance” ocenia szanse Rafała Brzozowskiego na Eurowizji? Zwraca uwagę, że na ostateczną ocenę wpływa wiele czynników i ma nadzieję, że taniec i choreografia pomogą przejść Rafałowi dalej i zająć dobre miejsce w konkursie. My również trzymamy kciuki za Rafała i jego przeciwsłoneczne okulary. Dla nas już jest zwycięzcą.

Poziom jest bardzo wysoki i widzę, że większość państw postawiła na choreografię jako istotny element prezentacji. Polska prezentacja i choreografia jest na dobrym poziomie. Staraliśmy się wycisnąć z tego utworu, z czasu, który mamy, sto procent. Jestem ogromnie ciekawy, jak ten występ zostanie odebrany – powiedział Egurrola. (Plejada).

RAFAŁ - "The Ride" - ESC 2021 Revamp