18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Wazektomia z miłości

Polski celebryta przeciął sobie nasieniowody. Zrobił to dla żony!

23.03.2022  16:04
Ekskluzywny Menel zdecydował się na wazektomię. Bezpieczna antykoncepcja dla mężczyzn?
Ekskluzywny Menel zdecydował się na wazektomię. Bezpieczna antykoncepcja dla mężczyzn? Fot: Value Stock Images/East News

Czego się nie robi z miłości? Gdy się kocha, jest się gotowym nawet na wazektomię! Udowodnił to Ekskluzywny Menel, poddając się zabiegowi, by jego żona nie musiała się faszerować hormonami. Czy to skuteczna i bezpieczna antykoncepcja dla mężczyzn?

Kamil Pawelski, znany jako Ekskluzywny Menel, to jeden z najpopularniejszych polskich influencerów. To ekspert od mody męskiej i otaczającej go rzeczywistości, a także kochający mąż gotowy na każde poświęcenie dla swojej żony Victorii. Na swoim profilu w mediach społecznościowych ujawnił, że dla jej zdrowia i bezpieczeństwa, poddał się mikrochirurgicznemu zabiegowi wazektomii.

Ekskluzywny Menel i wazektomia. Seks i antykoncepcja dla mężczyzn

Ekskluzywny Menel wyjawił swoim fanom, że dwójka dzieci mu wystarczy, więc „taśma produkcyjna kończy produkcję”. Z żoną podjęli decyzję, że więcej potomstwa nie będzie. Influencer nie chce, by przez wspólny seks jego żona musiała faszerować się hormonami, więc zdecydował się na zabieg polegający na przecięciu i podwiązaniu nasieniowodu w celu przerwania ciągłości. Tym samym nasienie celebryty to już nieskuteczna amunicja i będzie strzelał „ślepakami”.

Przez 5 dni nie można mieć wytrysku. Bałem się, że po zejściu znieczulenia będzie bardzo bolało, a nie bolało nic! Czuję jedynie lekkie rwanie w okolicach moszny – Ekskluzywny Menel zdał relację z zabiegu swoim fanom.

Lekarze podkreślają, że wazektomia to nowoczesna i bezpieczna antykoncepcja dla mężczyzn. Można ją odwrócić, ale jest to zabieg bardziej skomplikowany i ryzykowny dla zdrowia.

Wazektomia polega na przecięciu nasieniowodów. Jest to przewód, który łączy najądrze z gruczołem krokowym. Jego długość to około 30 cm i wyczuć można go przez mosznę. Przecięcie nasieniowodów sprawia, że plemniki nie są w stanie przedostać się z najądrzy do wzgórka nasiennego, a co za tym idzie – nie mogą zostać wydalone podczas wytrysku. Zabieg jest dość prosty, nie trzeba stosować skalpela ani zakładać szwów – wyjaśnia Life Medica.