18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

To mógł być ostatni koncert

Elton John i tragedia na scenie. To koniec?

Wojciech Kozicki
17.02.2020  14:54
Elton John dał właśnie ostatni koncert? Rocket Man i jego stan zdrowia to smutne wiadomości
Elton John dał właśnie ostatni koncert? Rocket Man i jego stan zdrowia to smutne wiadomości Fot: Facebook

Myślicie, że wasz weekend był ciężki? W takim razie co ma powiedzieć Elton John? Legenda muzyki pop, chociaż stan zdrowia zaczyna się pogarszać, nadal daje koncerty. Niestety, podczas jednego z występów, gwiazdor przeżył dramat. Czy jeszcze będzie występował?

Elton John ogłosi ostateczny koniec kariery? Niedzielny koncert w Nowej Zelandii może być epilogiem legendy. Gwiazdor wyprzedał show na stadionie Mount Smart w Auckland w ramach trasy koncertowej "Sir Elton's Farewell Yellow Brick Road". Muzyk musiał jednak przerwać koncert.

Tragedia na koncercie

Do sieci trafiło dramatyczne nagranie, na którym widać jak nagle piosenkarz zaczyna kręcić głową i opiera się o fortepian. Stracił głos.

Nie mogę już śpiewać, właśnie straciłem głos. Przepraszam, muszę odejść – z trudem oświadczył muzyk i zszedł ze sceny.

Elton John kilka godzin później na Instagramie przeprosił fanów za incydent. Okazało się, że w dzień występu u 72-latka zdiagnozowano zapalenie płuc, ale nie zgodził się, by odwołano koncert. Być może kolejnych już nie zagra, bo to miała być jego ostatnia trasa koncertowa ''Farewell Yellow Brick Road'', licząca ok. 300 koncertów.Tłumaczył w 2018 roku, że nie może poświęcać się muzyce, a musi skupić się na swoim mężu i dzieciach.

Przeczytaj więcej
Komentarze