18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Ból, operacja, dramat

Elton John miał wypadek. KONIEC KARIERY?

Wojciech Kozicki
16.09.2021  15:05
Elton John odwołuje koncerty. Miał wypadek, będzie operacja
Elton John odwołuje koncerty. Miał wypadek, będzie operacja Fot: Chelsea Lauren/Shutterstock/Rex Features/East News

Elton John to artysta upadły… i to dosłownie! Gwiazdor przewrócił się i tu żarty się kończą, bo nabawił się tak groźnego urazu, że konieczna jest operacja. Potwierdzono, że po wypadku nie może koncertować. Czy to KONIEC KARIERY ELTONA JOHNA?

Elton John miał wypadek! Już myśleliśmy, że będzie kontynuował świetną trasę koncertową z 2019 roku, podczas której zagrał koncert w Polsce, ale tak się jednak nie stanie. Najbliższe koncerty zostały przełożone, bo 74-letni muzyk ma problemy zdrowotne i musi poddać się poważnej operacji.

Elton John odwołuje koncerty. Wypadek i operacja

Elton John ujawnił, że pod koniec wakacji upadł i uszkodził sobie biodro. Cierpi, ból doskwiera mu niemiłosiernie, a fizjoterapia nie przynosi rezultatów. Kontuzja biodra jest tak poważna, że Rocket Man nie może koncertować. Lekarze zdecydowali, że jedynym ratunkiem dla Eltona Johna jest operacja.

Pod koniec moich wakacji niezdarnie upadłem na twardą powierzchnię i od tamtej pory odczuwam znaczny ból oraz dyskomfort w biodrze. Pomimo intensywnego leczenia specjalistycznego i fizjoterapeutycznego ból wciąż się nasilał i obecnie prowadzi do coraz większych trudności z poruszaniem. Zalecono mi jak najszybszą operację, aby przywrócić pełną sprawność i mieć pewność, że nie ma długotrwałych komplikacji – ujawnił Elton John. (Radio ZET)

Koncerty i nowa płyta Eltona Johna

Koncerty Eltona Johna zostały przełożone na 2023 rok. Tymczasem już 22 października ukaże się jego nowa płyta "The Lockdown Sessions". Usłyszymy na niej 16 duetów Mistrza z gwiazdami taki jak m.in. Dua Lipa, Miley Cyrus, Stevie Wonder, Years & Years oraz Gorillaz. Płytę "The Lockdown Sessions" promuje utwór „Cold Heart (PNAU Remix)” z Duą Lipą.

Elton John & Dua Lipa – Cold Heart

Czytaj także
Przeczytaj więcej