18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

królewskie smutki

Elżbieta II usycha z tęsknoty. Zdecydowała się na radykalny krok

05.06.2021  18:12
Królowa usycha z tęsknoty
Królowa usycha z tęsknoty Fot: DAVID HARTLEY/REX/Shutterstock/EAST NEWS

Wielka tęsknota nie pozwoli królowej na dalszą rozłąkę od rodziny? Elżbieta II tuż przed jubileuszem panowania zdecydowała się na odważny krok.

95-letnia królowa brytyjska przed dwoma miesiącami straciła ukochanego męża – księcia Filipa. Wielką Brytanię i świat obiegła wiadomość, że monarchini nie może poradzić się ze stratą, a pod koniec maja planowała porzucenie królewskiego pałacu i samotny wypoczynek w jednej z wiejskich posiadłości.

Teraz okazuje się, że królowa Elżbieta II usycha z tęsknoty, jednak nie tylko za ukochanym, ale też za jednym z prawnucząt. To sprawiło, że jest w stanie pójść na kompromis i pogodzić zwaśnioną rodzinę, a nawet sprowadzić do Wielkiej Brytanii Meghan Markle!

Królowa Elżbieta wybaczy Harry'emu i Meghan?

Już w 2022 roku Wielka Brytania i cały królewski ród świętować będą wyjątkową rocznicę – minie dokładnie 70 lat, odkąd Elżbieta II zasiadła na tronie po śmierci swego ojca. Z tej okazji szykowany jest oczywiście wielki jubileusz, na który sproszeni zostaną goście z całego świata, najznakomitsze osobistości…

Wśród gości znaleźć ma się także miejsce dla czarnej owcy w rodzinie – księcia Harry’ego, który porzucił monarchię i uciekł do Ameryki. Harry i jego żona Meghan Markle nie potrafili żyć w zgodzie z rodziną królewską, zrzekli się tytułów i zaczęli nowe, dostatnie życie z dala od brytyjskich pałaców. Już teraz cieszą się z synka Archiego, a za chwilę doczekają również córeczki.

Oczywiście, że zostaną zaproszeni! To w końcu rodzinne wydarzenie

– potwierdzić miała w rozmowie z mediami osoba związana z pałacem.

Wielkie święto, a co za tym idzie, także PR rodziny królewskiej, to nie jedyny powód, by się przełamać i zaprosić Harry’ego i Meghan do Wielkiej Brytanii. Królowa ponoć bardzo tęskni za prawnukiem Archiem, chce też koniecznie poznać prawnuczkę, która lada dzień pojawi się na świecie. Jubileusz byłby do tego wspaniałą okazją.

Czytaj także
Przeczytaj więcej