18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

królewskie smutki

Elżbieta II usycha z tęsknoty. Zdecydowała się na radykalny krok

05.06.2021  18:12
Królowa usycha z tęsknoty
Królowa usycha z tęsknoty Fot: DAVID HARTLEY/REX/Shutterstock/EAST NEWS

Wielka tęsknota nie pozwoli królowej na dalszą rozłąkę od rodziny? Elżbieta II tuż przed jubileuszem panowania zdecydowała się na odważny krok.

95-letnia królowa brytyjska przed dwoma miesiącami straciła ukochanego męża – księcia Filipa. Wielką Brytanię i świat obiegła wiadomość, że monarchini nie może poradzić się ze stratą, a pod koniec maja planowała porzucenie królewskiego pałacu i samotny wypoczynek w jednej z wiejskich posiadłości.

Teraz okazuje się, że królowa Elżbieta II usycha z tęsknoty, jednak nie tylko za ukochanym, ale też za jednym z prawnucząt. To sprawiło, że jest w stanie pójść na kompromis i pogodzić zwaśnioną rodzinę, a nawet sprowadzić do Wielkiej Brytanii Meghan Markle!

Królowa Elżbieta wybaczy Harry'emu i Meghan?

Już w 2022 roku Wielka Brytania i cały królewski ród świętować będą wyjątkową rocznicę – minie dokładnie 70 lat, odkąd Elżbieta II zasiadła na tronie po śmierci swego ojca. Z tej okazji szykowany jest oczywiście wielki jubileusz, na który sproszeni zostaną goście z całego świata, najznakomitsze osobistości…

Wśród gości znaleźć ma się także miejsce dla czarnej owcy w rodzinie – księcia Harry’ego, który porzucił monarchię i uciekł do Ameryki. Harry i jego żona Meghan Markle nie potrafili żyć w zgodzie z rodziną królewską, zrzekli się tytułów i zaczęli nowe, dostatnie życie z dala od brytyjskich pałaców. Już teraz cieszą się z synka Archiego, a za chwilę doczekają również córeczki.

Oczywiście, że zostaną zaproszeni! To w końcu rodzinne wydarzenie

– potwierdzić miała w rozmowie z mediami osoba związana z pałacem.

Wielkie święto, a co za tym idzie, także PR rodziny królewskiej, to nie jedyny powód, by się przełamać i zaprosić Harry’ego i Meghan do Wielkiej Brytanii. Królowa ponoć bardzo tęskni za prawnukiem Archiem, chce też koniecznie poznać prawnuczkę, która lada dzień pojawi się na świecie. Jubileusz byłby do tego wspaniałą okazją.