18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

znika

Niepokojące wieści z Wielkiej Brytanii! CO SIĘ DZIEJE Z KRÓLOWĄ?

05.05.2022  16:35
Niepokojące doniesienia o królowej Elżbiecie II
Niepokojące doniesienia o królowej Elżbiecie II Fot: FRANK AUGSTEIN/AFP/East News

Niepokojące doniesienia z Wielkiej Brytanii. Królowa nie weźmie udziału w kolejnych ważnych uroczystościach. Czyżby monarchini jeszcze bardziej podupadła na zdrowiu?

Królowa Elżbieta II miała w ostatnim czasie spore problemy ze zdrowiem, a lekarze zalecali jej ograniczenie obowiązków. W konsekwencji przez ostatnie pół roku tylko raz wzięła udział w większej, ważnej uroczystości. Co znamienne, była to msza dziękczynna poświęcona pamięci jej zmarłego męża księcia Filipa.

Elżbieta II skończyła 96 lat, a na początku czerwca świętować ma 70-lecie swojego panowania. Czy jednak weźmie udział w hucznych obchodach? Niestety nie ma wcale takiej pewności. Okazuje się, że monarchini jeszcze bardziej ogranicza swą królewską aktywność.

Królowa niedomaga?

Obchody 70-lecia panowania zaplanowane są na dni 2-5 czerwca. W dniach 11, 18 i 25 maja, a następnie 29 czerwca odbędą są coroczne przyjęcia w ogrodach Pałacu Buckingham w Londynie i Pałacu Holyroodhouse w Edynburgu.

Co roku Elżbieta II brała udział w tych uroczystościach, tym razem jej zabraknie. W czwartek dwór królewski poinformował o planowanej absencji monarchini. Jej obowiązki przejąć mają inni członkowie rodziny.

Wiadomość o nieobecności królowej na przyjęciach ogrodowych niepokoi. Skoro nie będzie jej na tak ważnych uroczystościach, czy oznacza to, że opada z sił? I czy będzie w stanie pojawić się na własnym, Platynowym jubileuszu? Brytyjczycy mają dziś poważne powody do niepokoju!

logo Tu się dzieje