18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

ukrywali to!

Jaworowicz MIAŁA Z NIM ROMANS!? Dalej mieszkają obok siebie

04.08.2022  09:40
Elżbieta Jaworowicz miałą romans z gwiazdorem estrady?
Elżbieta Jaworowicz miałą romans z gwiazdorem estrady? Fot: TRICOLORS/East News

Elżbieta Jaworowicz długo szukała miłości swojego życia. Zanim ją znalazła, zaliczyła dwa nieudane małżeństwa i płomienny romans z gwiazdorem polskiej estrady!

Elżbieta Jaworowicz to kobieta zagadka. Jeszcze kilka lat temu uchodziła za pewien autorytet w dziennikarstwie telewizyjnym, lub przynajmniej cieszyła się szacunkiem widzów. Od pewnego czasu jednak w jej programie "Sprawa dla reportera" w TVP dzieją się cuda niewidy, od tańców, przez śpiewy Zenka Martyniuka, po ostatnie wyczyny i jęki uduchowionej Tamary Gonzalez Perea znanej szerzej jako Macademian Girl.

Program traci na jakości i staje się coraz bardziej dziwaczny, więc i sława Elżbiety Jaworowicz się zmienia. Co się stanie z 76-letnią prezenterką, gdy zmieni się władza w Polsce i telewizji publicznej? Zobaczymy. Tymczasem wróćmy do tematu z tytułu artykułu...

Trzej mężowie Elżbiety Jaworowicz

Nie każdy bowiem wie, że Elżbieta Jaworowicz miała dość bujne życie uczuciowe i długo szukała prawdziwej miłości. Kobieta trzy razy wyszła za mąż, ma za sobą dwa rozwody. Plotkuje się też, że zaliczyła kilkuletni romans ze znanym gwiazdorem. Dacie wiarę?

Pierwszym mężem Elżbiety Jaworowicz miał być warszawski biznesmen, jednak wiadomo o nim bardzo niewiele. Drugi to rajdowiec Lech Jaworowicz. Czemu się rozwiedli? Nie wiadomo, wiadomo, że zachowała po tym małżeństwie nazwisko. Trzeci raz za mąż wyszła w wieku 64 lat, a jej ostatni wybranek ma być miłością jej życia. To od wielu lat związany z wojskiem Eugeniusz Mleczak, który w swej karierze pracował także jako rzecznik Ministerstwa Obrony Narodowej. Para pobrała się po piętnastu latach związku!

Elżbieta Jaworowicz miała romans z gwiazdorem

Nieoficjalnie Elżbieta Jaworowicz miała jednak jeszcze jednego wieloletniego partnera. To znany piosenkarz Wojciech Gąssowski, autor takich hitów jak "Gdzie się podziały tamte prywatki?" czy "Zielone wzgórza nad Soliną". Dziennikarka i gwiazdor estrady mieli spotykać się ze sobą kilka lat, nigdy jednak nie ujawnili swojego związku. Ponoć nawet razem mieszkali i, co ciekawe, nadal zamieszkują tę samą okolicę.

Ich związek, jeśli faktycznie taki był, nie przetrwał, a Elżbieta Jaworowicz znalazła miłość u boku Eugeniusza Mleczaka. Wojskowy jest ponoć czułym partnerem, potrafi podnieść ją na duchu i koić emocje.

Jest cudowny, jest mocny, ale i wrażliwy. Jestem osobą smutnawą, a on te moje smutki potrafi przetłumaczyć

- zwierzyła się swego czasu w rozmowie z "Dobrym Tygodniem".

- Cieszę się, że mam u boku mocnego i wrażliwego mężczyznę, bliską osobę, którą kocham i która jest moim przyjacielem - mówiła z kolei w rozmowie z "Życiem na gorąco".

Elżbieta Jaworowicz
Elżbieta Jaworowicz Fot: TRICOLORS/East News
Wojciech Gąssowski
Czytaj także