18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Jak dwie krople wody

Elżbieta Jaworowicz niczym ikona disco polo. Uderzające podobieństwo

20.09.2019  15:18
Elżbieta Jaworowicz niczym ikona disco polo. Uderzające podobieństwo
Elżbieta Jaworowicz niczym ikona disco polo. Uderzające podobieństwo Fot: Michal WARGIN/East News

Elżbieta Jaworowicz jest zdecydowanie ikoną TVP. Niewiele osób zwróciło uwagę na to, że jeszcze parę lat temu do złudzenia przypominała gwiazdę disco polo!

Elżbieta Jaworowicz jest niezatapialną damą TVP. Od lat prowadzi z ogromnym powodzeniem program Sprawa dla reportera, który wciąż cieszy się wielką popularnością. Nie można odmówić dziennikarce charyzmy.

Elżbieta Jaworowicz niczym ikona disco polo

Poza tym, że znana jest z donośnego głosu, pięknych nóg i mocnej osobowości - Jaworowicz ma jeszcze kilka innych cech, na które nie zwracamy uwagi, a które są bardzo ciekawe. Chodzi tu o jej wygląd, który w sposób niesamowity wręcz zbiega się z wizerunkiem innej osoby. 

Mało kto zwrócił uwagę na fakt, że nieco młodsza Elżbieta Jaworowicz do złudzenia przypomina pewną gwiazdę disco polo... Mowa o Shazzie! Podczas, gdy Zenek Martyniuk nazywany jest królem tego gatunku, Shazzę zdecydowanie należy uznać za jego królową. 

Ogromne podobieństwo

Elżbieta Jaworowicz, fot. ZENON ZYBURTOWICZ/FOTONOVA
Shazza, fot. EAST NEWS
Shazza w młodości, fot. EAST NEWS

Trzeba uczciwie przyznać, że obie panie wyglądają jak rodzone siostry. Może powinny pomyśleć o jakimś telewizyjnym duecie? To byłoby ciekawe widowisko.