18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Wielka zmiana

Elżbieta Jaworowicz odejdzie z TVP? Kurski się załamie

24.03.2021  19:24
Elżbieta Jaworowicz odchodzi z TVP?
Elżbieta Jaworowicz odchodzi z TVP? Fot: TRICOLORS/East News

Elżbieta Jaworowicz jest zdecydowanie magnatką Telewizji Polskiej. Od wielu lat jej program cieszy się niesłabnącą popularnością, a widzowie ją kochają. Jak w ogóle można wyobrazić sobie TVP bez "Sprawy dla reportera"? Jacek Kurski będzie załamany, kiedy przyjdzie mu się rozstać z redaktorką.

Elżbieta Jaworowicz jest bardzo ważnym, niezachwianym filarem TVP. Redaktorka od lat zasila szeregi Telewizji Polskiej, a widzowie ją kochają. Coś się jednak zmienia i teraz często można usłyszeć o jej planach odejścia z pracy. Jacek Kurski z całą pewnością nie chciałby stracić tak rewelacyjnej pracownicy.

Elżbieta Jaworowicz odejdzie z TVP?!

Dlaczego Elżbieta Jaworowicz miałaby opuścić TVP? Chociaż trudno w to uwierzyć, reporterka ma już 74 lata i coraz częściej myśli o przejściu na emeryturę. Przypominamy, że jak dotąd od 1983 r. prowadzi w TVP autorski program interwencyjny "Sprawa dla reportera". Dziennikarka nagłaśnia problemy zwykłych obywateli i próbuje im pomóc w każdej trudnej sytuacji. Tak długo trwający format to absolutny rekordzista w dzisiejszych, zmiennych czasach.

Głos w sprawie odejścia Elżbiety Jaworowicz, która 31 marca skończy już 75 lat, zabrała na łamach tygodnika "Rewia" jej znajoma. Kobieta zdradziła dziennikarzom kulisy podejścia kultowej dziennikarki do pracy w Telewizji Polskiej.

Dopóki zdrowie dopisuje, ma mnóstwo energii i chęci do pracy, chce prowadzić swój program. To daje jej radość i pozwala wierzyć, że trzeba walczyć o sprawiedliwość. Ona to robi, a ludzie są jej bardzo wdzięczni. Co tydzień dostaje setki listów i chce nieść tę pomoc jak najdłużej

- wyznała w rozmowie z "Rewią" znajoma Jaworowicz.

Elżbieta Jaworowicz bardzo angażuje się w tę pracę. Mamy nadzieję, że jeszcze przez długie lata będzie jej ona dawała poczucie radości, spełnienia i dobrze wykonanego obowiązku. Widzowie wciąż chcą ją oglądać.

Czytaj także
Przeczytaj więcej