18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Serce pęka

Jaworowicz ujawnia rozdzierającą prawdę. Dlatego nie ma dzieci?

09.01.2022  16:06
Elżbieta Jaworowicz zdradza rozdzierającą prawdę o tym, dlaczego nie ma dzieci.
Elżbieta Jaworowicz zdradza rozdzierającą prawdę o tym, dlaczego nie ma dzieci. Fot: TRICOLORS/East News

Elżbieta Jaworowicz jest cenioną dziennikarką i prawdziwą ikoną TVP. Czy gwiazda ma dzieci? Wiele osób się nad tym zastanawia, internet na ten temat milczy, a prawda rozdziera serce.

Elżbieta Jaworowicz od lat prowadzi program "Sprawa dla reportera". Potrafi po mistrzowsku wzbudzać w ludziach emocje, dlatego przez cały ten czas nawet nie myślano o tym, by zdjąć jej format z anteny.

Jaworowicz cieszy się ogromną popularnością - jakby wbrew aktualnym czasom. Teraz jeśli nie ma cię w internecie - to tak, jakby cię w ogóle nie było. Prezenterzy i dziennikarze prześcigają się w dbaniu o swoje media społecznościowe, a Elżbiety tam w ogóle nie znajdziemy.

Rozdzierające tajemnice Elżbiety Jaworowicz

Wszystko przez to, że żelazna dama TVP ma swoje niezmienne zasady - od lat nie dzieli się z nikim szczegółami ze swojego prywatnego życia. Nie wiadomo o niej wiele, ale kiedy już uda się cokolwiek ustalić - news ten dosłownie elektryzuje Polaków. 

Elżbieta Jaworowicz znalazła życiową stabilizację uczuciową u boku obecnego męża Eugeniusza Mleczaka. Wcześniej nie mogła mówić o szczęściu w życiu uczuciowym. Mleczak jest jej trzecim mężem - Jaworowicz ma za sobą dwa nieudane małżeństwa - jedno ze znanym biznesmenem, a drugie z Lechem Jaworowiczem, po którym zachowała nazwisko. 

Co więcej, nie każdy wie, że Elżbieta pochodzi z małej miejscowości na Podkarpaciu. Kiedy była młoda i przyjechała do miasta studiować polonistykę - jej pochodzenie sprawiało, że odczuwała wstyd. 

Przyjechałam zdawać egzamin na polonistykę. Usiadłam w sali i zaczęłam podziwiać tę kolorową, pewną siebie młodzież… Poczułam się prowincjuszką, ale później zrozumiałam, że prowincja bywa w nas, a nie zależy od miejsca urodzenia – zwierzała się. 

Teraz Elżbieta Jaworowicz, we wzruszającym i intymnym wywiadzie opisała, czego w swoim życiu żałuje najbardziej. Jak się okazuje, jest jedna rzecz, która sprawa, że reporterka ma łzy w oczach.

Żałuję, że nie było mi dane poznać smaku macierzyństwa. Myślę, że gdybym miała dziecko, moje życie lepiej by wyglądało. Szczęściem jest posiadanie rodziny. Cieszę się, że mam u boku mocnego i wrażliwego mężczyznę, bliską osobę, którą kocham i która jest moim przyjacielem

-  mówi Elżbieta Jaworowicz w wywiadzie cytowanym przez "Życie na gorąco".

Współczujecie znanej dziennikarce?

logo Tu się dzieje