18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Wszystko jasne

Zapendowska ocenia Ochmana. Będzie szał w Turynie?

12.05.2022  10:09
Krystian Ochman będzie czarnym koniem Eurowizji?
Krystian Ochman będzie czarnym koniem Eurowizji? Fot: MARIUSZ GRZELAK/REPORTER

Elżbieta Zapendowska postanowiła ocenić talent wokalny Krystiana Ochmana, który reprezentuje nas w tym roku na Eurowizji. Dziś w Turynie, kiedy piosenkarz wyjdzie na scenę, będzie szał?

W tym roku TVP zlitowało się nad Polakami i pozwoliło im samodzielnie wybrać reprezentanta na Eurowizje 2022. Tym samym zamiast Rafała Brzozowskiego, ulubieńca Jacka Kurskiego i jego żony, na konkurs pojechał młody i utalentowany Krystian Ochman.

Już dziś młody piosenkarz wystąpi w półfinale konkursu i pokaże, na co go stać. Wiele osób (w tym bukmacherzy) obstawiają, że z II półfinału wyjdziemy na pewno. Byłaby to miła odmiana po latach porażek.

Krystian Ochman będzie czarnym koniem Eurowizji?

W oczekiwaniu na wieczorny konkurs czas mija nam na dyskusjach o Krystianie Ochmanie. Dołączyła się do nich największa specjalistka od śpiewu w Polsce, Elżbieta Zapendowska. Jak ona ocenia młodego artystę?

Powiem szczerze — bardzo dziwna jest ta jego piosenka, ale sam wokalista jest bardzo sprawny. Trudno ocenić jego szanse, ponieważ nie znam pozostałych piosenek 

- stwierdziła w rozmowie z Onetem Elżbieta Zapendowska.

"Dla mnie Eurowizja jest od wielu lat zagadką, ponieważ potrafi naprawdę zaskoczyć. Może właśnie tegorocznym zaskoczeniem będzie wygrana Ochmana? Przekonamy się niebawem, ale podkreślam — nasz reprezentant śpiewa całkiem czysto, co jest wielkim plusem, ale mógłby mieć zdecydowanie lepszą piosenkę" - powiedziała na łamach serwisu.

Trzymacie dziś kciuki za Krystiana?

Czytaj także