18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Straszne

Elżbieta Zapendowska przeżywa dramat. Za późno na operację

Malwina Kossela
25.03.2021  21:04
Elżbieta Zapendowska choruje
Elżbieta Zapendowska choruje Fot: ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Elżbieta Zapendowska jest kultową postacią polskiego show-biznesu. Niestety, ostatnio trenerka wokalna przeżywa najprawdziwszy dramat. Za późno już na operację.

Elżbieta Zapendowska, trenerka wokalna takich gwiazd jak Edyta Górniak i Doda - bardzo ciężko choruje. Ostatnio otwarcie przyznała, że jej wzrok krytycznie się pogorszył, ale niestety... na operację jest w jej przypadku za późno.

Elżbieta Zapendowska doświadcza wielkiej tragedii stopniowej utraty wzroku. Wszyscy doskonale pamiętamy ją m.in. z programu "Idol" w którym była bardzo surowa dla uczestników. Od lat jest jej w telewizji coraz mniej, a do tego w prywatnym zaciszu nie wiedzie jej się najlepiej. 

Elżbieta Zapendowska traci wzrok?

Trenerka wokalna nigdy nie cieszyła się dobrym wzrokiem, ale od jakiegoś czasu sytuacja drastycznie się pogarsza. Okulary z grubymi szkłami powoli przestają wystarczać do poprawnego widzenia. Elżbieta Zapendowska cierpi z powodu dużej wady wzroku, zaćmy i jaskry - takie połączenie jest dla jej zmysłu wzroku zabójcze. Tym bardziej że choroby zaczęły postępować. Kobieta zupełnie straciła już wzrok w jednym oku.

Nie widzę na jedno oko i pogodziłam się z tym. Nie histeryzuję. Przyzwyczaiłam się do faktu, że tracę wzrok. Ostatnio odwiedziłam poleconą lekarkę i usłyszałam od niej: "Gdyby przydarzyło się to pani jakieś 20 lat temu, operowalibyśmy. Teraz już nie"

- wyznała w rozmowie z Plejadą.

Elżbieta Zapendowska jest silną kobietą, ale nie ukrywa, że ta sytuacja jest dla niej bardzo bolesna. Zdradziła, co w momencie, kiedy człowiek traci wzrok - staje się dla niego zdecydowanie najgorsze.

Gdy traci się wzrok, wszystko jest trudne. Zwłaszcza gdy się pracuje, a ja nadal pracuję. To, że nie widzę twarzy osób, które śpiewają, jest dla mnie potwornym problemem, bo nie widzę emocji, mogę je tylko usłyszeć

- podkreśliła popularna krytyczka.

Bardzo współczujemy jej choroby, która tak mocno wpływa na komfort życia.

Czytaj także
Przeczytaj więcej