18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

niebezpiecznie

Przerażający stan piersi Godlewskiej. Grożą wybuchem!

16.09.2020  12:53
Piersi Esmeraldy Godlewskiej przybrały monstrualny rozmiar
Piersi Esmeraldy Godlewskiej przybrały monstrualny rozmiar Fot: Agnieszka Śnieżko/East News

Piersi "Esmeraldy" Moniki Godlewskiej przybrały monstrualny rozmiar. Biust pato-celebrytki jest tak wielki, że grozi wybuchem! Historia zna już podobne przypadki!!!

Śmierć lub niepełnosprawność przez wybuchające piersi? Nagła eksplozja zbyt wielkich implantów? To wszystko możliwe! Historia zna już przypadki pośladków, które zabiły swoją właścicielkię, czy sztucznych piersi wybuchających z przepełnienia. Teraz coś podobnego może wydarzyć się w Polsce. Oby jednak do owej makabry nie doszło.

Jedna z pato-celebrytek, znanych jeszcze niedawno z szokujących i prowokujących porno-nagrań i fałszowanych piosenek Sióstr Godlewskich, mocno przesadziła z operacjami plastycznymi. Ma nie tylko podreperowaną twarz i ostro napompowane usta, ale też monstrualne piersi. Ich rozmiar i wygląd zaczynają przerażać!

Esmeralda Godlewska i monstrualne piersi. Grożą wybuchem?

Monika Godlewska, która z jakiegoś powodu woli, by mówiono do niej Esmeralda, w ostatnim czasie zaskakuje swych fanów całkiem nowymi, jeszcze większymi niż dotychczas piersiami. Nienaturalnie okrągłe i sterczące, w żaden sposób nie przypominają już daru Matki Natury. Co więcej, zaczynają wyglądać, jakby za chwilę miało dojść do masakry.

Piersi Esmeraldy Godlewskiej przybrały tak wielki rozmiar, że wyglądają, jakby mogły wybuchnąć. Czy to możliwe? Cóż - jak najbardziej. Wystarczy wspomnieć przypadek nagłej eksplozji w samolocie, do której doszło w 2010 roku...

Piersi wybuchły. Szokujące przypadki

W czasie lotu z Moskwy do Zurychu, rosyjską modelkę Iren Ferrari spotkała prawdziwa tragedia. Jej ważące 9 kg piersi (rozmiar 44J) eksplodowały. Biust w czasie turbulencji uderzył w przednie siedzenie i... bum!

Podobną tragedię przeżyła kilka lat temu 26-letnia Brytyjka. Kobieta na swój sztuczny, silikonowy biust przyjęła pocisk w czasie gry w paintball. Kulka uderzyła w jedną z piersi z zawrotną prędkością  (szacuje się, że może lecieć nawet 300 km/h) i roztrzaskała implant! Sprawa skończyła się w sądzie.