18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Rafał niedoceniony?

Eurowizja: Kurski pokochał Brzozowskiego. Mówi o niesprawiedliwości

21.05.2021  11:34
Jacek Kurski pokochał występ Rafała Brzozowskiego
Jacek Kurski pokochał występ Rafała Brzozowskiego Fot: JAROSLAW WOJTALEWICZ/East News

Niestety, Rafał Brzozowski nie dojechał do finału Eurowizji ze swoim hitem "The Ride". Najbardziej zdziwiony tą decyzją jest Jacek Kurski. Prezes TVP stwierdził, że występ naszego reprezentanta był jednym z najlepszych.

W czwartek Rafał Brzozowski swoim hitem "The Ride" zamierzał podbić serca wszystkich Europejczyków. Podczas występu o choreografię zadbali tancerze z formacji "Volt" pod czujnym okiem Agustina Egurroli. Niestety ani polskie tańce, ani śpiewańce nie oczarowały Europy. Trafiły natomiast do serduszka prezesa TVP.

Jacek Kurski chwali występ Brzozowskiego

Jacek Kurski od początku był pewien, że Polska dotrze do finału z palcem w nosie. Po ogłoszeniu wyników stwierdził że, występ Brzozowskiego był jednym z najlepszych. Jak widać, zagraniczni widzowie zupełnie się na nim nie poznali.

Rafał to był jeden z najlepszych występów Eurowizji 2021. Z serca ci dziękuję. Dałeś sobie radę z niesprawiedliwym hejtem. Z podziwem obserwowałem, jak wspierają cię znajomi z branży. Takiego wzajemnego wsparcia w świecie polskiego show-biznesu dawno nie było. To dobry znak - oświadczył Kurski na Twitterze.

Prezes Telewizji Polskiej dodał również, że "energetyczne show" Brzozowskiego oglądało 4 mln widzów. Gdyby widzowie mieli ten sam gust co Jacek Kurski, zwycięstwo mielibyśmy w kieszeni.

logo Tu się dzieje