18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Śpiewa od dziecka

Polska puściła Bączkiewicz na Eurowizję. Nowa Górniak?

Wojciech Kozicki
26.09.2022  11:03
Eurowizja Junior 2022: Laura Bączkiewicz reprezentuje Polskę [WIDEO]
Eurowizja Junior 2022: Laura Bączkiewicz reprezentuje Polskę [WIDEO] Fot: Szansa na sukces, screen

Cała Polska pyta dziś "kim jest Laura Bączkiewicz", a wkrótce cały świat będzie łamał sobie język wymawiając jej nazwisko.  Ta młoda gwiazda, która wygrała program „Szansa na sukces”, będzie reprezentowała Polskę w konkursie Eurowizja Junior 2022. To następczyni Roksany Węgiel i Viki Gabor, a może nawet Edyty Górniak?

Eurowizja Junior 2022 należy do Polski. Nie trzeba być jasnowidzem Jackowskim, by wiedzieć, że 11 grudnia 2022 w Erywaniu w Armenii polska reprezentantka wygra. Po zwycięstwo sięgnie Laura Bączkiewicz, która nie dała konkurencji szans w programie „Szansa na sukces”. Kim jest nowe wcielenie Roksany Węgiel?

Eurowizja Junior 2022. Kim jest Laura Bączkiewicz?

Laura Bączkiewicz na reprezentantkę Polski na Eurowizji została wybrana głosami widzów oraz jury. W jego składzie znaleźli się Viki Gabor, Marek Sierocki, Rafał Brzozowski. O zwycięstwo walczyli Natalia Smaś, Laura Bączkiewicz, Ida Wargskog i Aleksander Maląg.

Laura Bączkiewicz wykonała utwór „To the moon”. Trzeba przyznać, że ta 11-latka z Konina ma ogromny talent. Jesteśmy pewni, że czwartoklasistka powtórzy sukces Roksany Węgiel z 2018 roku i Viki Gabor z 2019 roku.

Mimo młodego wieku, ma już doświadczenie w branży rozrywkowej. Śpiewa od 4. roku życia. Spełnia się nie tylko w śpiewaniu, ale także ma doświadczenie w dubbingu bajek czy seriali. Wzięła również udział w piątej edycji „The Voice Kids” i trafiła do drużyny Dawida Kwiatowskiego, ale nie udało jej się wygrać programu.

W finale programu „Szansa na sukces. Eurowizja Junior 2022” znalazły się wyjątkowo nie trzy, a cztery osoby. Wszyscy mają za sobą udział w „The Voice Kids”. Doszło też do eliminacji: o wygraną do końca walczyli Aleksander Maląg i Laura Bączkiewicz – informuje Radio ZET.

Laura Bączkiewicz - To The Moon || Szansa Na Sukces. Eurowizja Junior 2022

logo Tu się dzieje