18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Niezły fikołek

Eurowizja rozerwana przez skandal. Brzozowski w finale?!

22.05.2021  15:50
Eurowizja: Rafał Brzozowski wróci?
Eurowizja: Rafał Brzozowski wróci? Fot: Vladimir Astapkovich/SPUTNIK Russia/East News

Eurowizja 2021 wzbudza duże kontrowersje. W konkursie piosenki reprezentował nas Rafał Brzozowski, ale nie udało mu się wyjść z pierwszego półfinału. Teraz okazuje się, że wielki skandal może jeszcze zmienić cały scenariusz wydarzenia.

Eurowizja 2021 elektryzuje wszystkich ludzi w kraju. Podczas pierwszego półfinału konkursu Rafał Brzozowski miał być czarnym koniem Eurowizji. Niestety, występ Polaka nie należał do udanych, a w Internecie spadła na niego jeszcze większa fala hejtu niż do tej pory.

Prezenter TVP nie poradził sobie najlepiej - świadczy o tym przede wszystkim fakt, że nie zakwalifikował się do finału Eurowizji. Artysta postanowił przerwać milczenie i powiedzieć cokolwiek po swoim występie z utworem "The Ride" na europejskiej scenie.

Eurowizja: Wielki powrót Rafała Brzozowskiego?!

Jednakże być może mimo porażki Rafał Brzozowski ma nikłą szansę na finał. Jedna z finalistek, reprezentantka Cypru jest w internecie oskarżana o plagiat. Jej piosenka pt. "El Diablo" przypomina największe hity Lady Gagi oraz Rity Ory.

Fani przyznali, że wykonanie kandydatki z Cypru było mocno inspirowane utworami Lady Gagi "Bad Romance" oraz "Anyway" Rity Ory. "El Diablo" brzmi identycznie jak piosenki amerykańskich gwiazd - dodatkowo choreografia występu również przypomina największe show tych celebrytek.

Jeśli władze konkursu zdecydują się na jej dyskwalifikację - do finału wejdzie ktoś z grupy artystów, którzy już odpadli. Być może byłby to Rafał Brzozowski, ku wielkiej radości prezesa Kurskiego - jego największego fana.

Trzymacie kciuki za takie rozwiązanie sytuacji?