18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Pieniądze wychodzą uszami?

Ewa Chodakowska kupiła sobie... HOTEL w Grecji

03.09.2021  17:53
Ewa Chodakowska nabyła hotel
Ewa Chodakowska nabyła hotel Fot: VIPHOTO/East News

Ewa Chodakowska się bawi, kosztów nie liczy. Trenerka postanowiła kupić sobie hotel w Grecji. Trzeba przyznać, że ona i jej mąż mają rozmach. Mielibyście ochotę odwiedzić ich wypoczynkowy przybytek?

Ewa Chodakowska zbudowała prawdziwe, internetowe imperium. Jest zdecydowanie najbardziej znaną trenerką w historii Polski. Za sławą idą również wielkie pieniądze, czego celebrytka nie zamierza ukrywać.

Ewa Chodakowska nabyła HOTEL

Właśnie wraz z mężem (pochodzącym z Grecji) Lefterisem Kavoukisem zakupiła hotel. Przez sentyment para nabyła budynek właśnie w kraju pochodzenia partnera trenerki wszystkich Polek. Radość z transakcji jest niezmierzona.

Piszę ze łzami wzruszania w oczach. Od kilku lat mój mąż szukał dla nas domu w Grecji. Takiego domu, który pomieści też nasze duże rodziny i naszych przyjaciół. Znalazł hotel. Kiedy przyjechaliśmy tutaj dwa miesiące temu, ugięły nam się kolana. Lokalizacja przy plaży z najpiękniejszym zachodem słońca ever!

- chwali się Chodakowska.

Dziś zapięliśmy wszelkie formalności na ostatni guzik i odebraliśmy klucze. Brak mi słów. Będzie bajka. Wierzę, że za parę lat — jak już zrobimy z tego PEREŁKĘ — sama tu wpadniesz i się o tym przekonasz

- dodaje gwiazda, jak zwykle zwracając się do swoich obserwatorek bardzo bezpośrednio.

Oczywiście zakochane w Ewie Chodakowskiej fanki niezwłocznie zaczęły gratulować jej tej inwestycji. "Piękni ludzie tworzą piękne miejsca", "Miejsce bajeczne", "Gratulacje! Jest moc". "Bajka!", "Przyjadę chętnie" - piszą w komentarzach. Podzielacie ten entuzjazm?

Czytaj także
Przeczytaj więcej