18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Zaskoczeni?

Ewa Chodakowska zdradza, co z dziećmi. Jej rodzina się powiększy?

24.06.2021  12:03
Ewa Chodakowska o powiększeniu rodziny
Ewa Chodakowska o powiększeniu rodziny Fot: Tomasz Jastrzebowski/REPORTER

Ewa Chodakowska od lat pozostaje trenerką wszystkich Polek. Przez ten czas w jej życiu nie nastąpiła wielka zmiana w postaci macierzyństwa. Do tej pory celebrytka nie zdradzała swoich planów na powiększenie rodziny, ale niedawno postanowiła tę sprawę otwarcie skomentować.

Ewa Chodakowska nieczęsto wpuszczała fanów do swojego życia. Teraz jednak coś w niej pękło i postanowiła skomentować bardzo prywatny obszar własnego związku, który od zawsze interesował licznych internautów.

Czy trenerka wszystkich Polek planuje zostać kiedyś mamą? To pytanie spędzało sen z powiek wszystkim ludziom, którzy obserwowali jej poczynania zawodowe. Ostatnio 39-latka odwiedziła Instytut Matki i Dziecka, gdzie udzieliła wywiadu - bardzo, bardzo osobistego.

Ewa Chodakowska o powiększeniu rodziny

Ewa Chodakowska nie pozostawia już pola na domysły i złudzenia. W rozmowie z portalem Plotek podkreśliła z całą mocą, że nie zamierza powiększać rodziny. Jak się okazuje, taka decyzja zapadła u niej i jej męża jeszcze przed zawarciem związku małżeńskiego.

"Pytają dziennikarze, pytają obserwatorzy, są po prostu ciekawi (o dziecko - dop. red.). Problem pojawiłby się wtedy, gdybym planowała rodzinę, a dzieci nie mogła mieć. Wtedy ten temat staje się drażliwy. Każdy podejmuje ryzyko indywidualnie, zadając to pytanie. Czy trafi na grunt drażliwy i delikatny i czy jest to wtedy nietaktowne pytanie, albo czy ktoś szczerze odpowiada i mówi, że wybrałam inną drogę i nie planuję" - powiedziała trenerka.

Ja i mąż podjęliśmy taką decyzję lata temu, jeszcze przed ślubem. Wiedzieliśmy od początku, że nie planujemy powiększania naszej rodziny, natomiast bałam się o tym mówić. I pytanie, dlaczego właśnie się bałam? To jest przejmujące, że bałam się linczu, wykluczenia, hejtu

- przekazała.

Po konsultacji z ukochanym - Chodakowska postanowiła utrzymywać wersję, że rodzinę powiększą za jakieś dwa lata. Ostatecznie powtarzali to przez lat osiem i fani coraz mocniej nabierali wątpliwości co do szczerości ich wyznań.

"Po konsultacji z mężem zaczęliśmy mówić, że planujemy, ale za dwa lata, a te dwa lata minęły osiem lat temu... Dojrzałam chyba do tego, żeby nie mówić już za dwa lata. Kocham kobiety i uważam, że kobiety-matki to bohaterki. To są osoby, które codziennie, w moim mniemaniu, zdobywają Mount Everest i wracają z niego, żeby następnego dnia znów się na niego wspiąć. Ja nie jestem gotowa na taki heroizm i chcę powiedzieć jasno i wyraźnie. Podziwiam je, osiągając coś, na co mnie nie stać. Mam świadomość, że macierzyństwo to ogromne wyzwanie" - podsumowała Chodakowska.

Podziwiacie jej szczerość?

Czytaj także
Przeczytaj więcej