18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Ale brzuszek, fiu fiu!

Ewa Farna w ciąży. Nowa płyta, nowa pociecha

10.11.2021  18:57
Ewa Farna w ciąży. Nowa płyta, nowa pociecha
Ewa Farna w ciąży. Nowa płyta, nowa pociecha Fot: ADAM JANKOWSKI/REPORTER.East News

Ewa Farna zapowiedziała, że wkrótce ukaże się jej nowa płyta "UMAMI", ale to nie koniec niespodzianek. Po raz drugi jest w ciąży! Pieśniarka ujawniła informacje o swoim przyszłym dziecku i pokazała swój ciążowy brzuszek!

Ewa Farna wreszcie ujawniła fanom, że jest w zaawansowanej ciąży. To będzie jej drugie dziecko. Czy zamierzam dogonić najbardziej płodnego artystę w Polsce, czyli Michała Wiśniewskiego? Poprzeczka jest ustawiona bardzo wysoko.

Ewa Farna znowu w ciąży. Ciążowy brzuszek gwiazdy

Farna zaprezentowała w mediach społecznościowych listę piosenek, które wypełnią jej najnowszą płytę „UMAMI”. Fani poznali okładkę nadchodzącego wydawnictwa, gdy wokalistka zaprezentowała ją na tle swojego ciążowego brzuszka.

Jak obiecałam- tu tracklista i tył płyty UMAMI. Jedno “dziecko” w postaci płyty lada moment a drugie nie wiem jeszcze jak będzie brzmiało, ale na bank będzie sprawa mocno sercowa – napisała Farna na Instagramie.

Farna w ciąży, informacje o dziecku

Przypominamy, że Ewa Farna po raz pierwszy została mamą w 2019 roku. Wówczas również jak najdłużej starała się zachować ciążę w tajemnicy. O swoim stanie błogosławionym poinformowała za pośrednictwem teledysku do piosenki „Ta o nas”, pokazując imponujący ciążowy brzuszek. Wkrótce potem urodził się jej synek Artur.

Ewa Farna znowu jest w ciąży. Czy poprzestanie na dwójce dzieci?
Ewa Farna znowu jest w ciąży. Czy poprzestanie na dwójce dzieci? Fot: Instagram

Ewa Farna - Ewakuacja

Czytaj także
Przeczytaj więcej