Marian Lichtman się opamięta?

Żona Krawczyka i szokujący wywiad. "Płacze w niebie"

Wojciech Kozicki
30.04.2021  08:46
Żona Krzysztofa Krawczyka ma dość. Czy Marian Lichtman się opamięta?
Żona Krzysztofa Krawczyka ma dość. Czy Marian Lichtman się opamięta? Fot: Tomasz Zukowski/East News

Krzysztof Krawczyk nie żyje, ale tabloidy i Marian Lichtman nie dadzą mu w spokoju odpłynąć parostatkiem w piękny rejs. Żona Krzysztofa Krawczyka Ewa postanowiła skomentować medialny szum wokół jej męża i ich spraw prywatnych. Twierdzi, że „mąż płacze w niebie”.

Krzysztof Krawczyk zmarł 5 kwietnia, ale już przewraca się w grobie. W mediach pojawiają się kolejne jego informacje o kochankach i zdradach małżeńskich, testamencie, o tym jak zostawił syna bez grosza, a do tego Marian Lichtman biega po mediach jak kot z pęcherzem i opowiada o życiu Krawczyków. Sytuację postanowiła skomentować Ewa Krawczyk. Wdowa udzieliła pierwszego wywiadu telewizyjnego po śmierci legendarnego muzyka.

Żona Krawczyka i szokujący wywiad

Jeszcze wczoraj głośno zrobiło się o synu Krzysztofa Krawczyka, który rzekomo nic nie dostał w testamencie, jest poważnie chory, a nie może liczyć na alimenty po sławnym ojcu. Sprawę rozdmuchał hiperaktywny ostatnio Marian Lichtman z Trubadurów, chociaż Ewa Krawczyk publicznie prosiła go o nie wywlekanie ich życia prywatnego na forum publicznym i zapewniała, że nie zostawi Krzysztofa Krawczyka juniora na lodzie.

Już wcześniej menadżer i przyjaciel Krawczyka Andrzej Kosmala apelował do Lichtmana o opamiętanie się, twierdząc, że „na pogrzebie rozpychał się, by kamera i aparaty fotograficzne jego ujmowały”.

Mój mąż w niebie płacze, widząc, co się dzieje. Moje serce jest otwarte dla Krzysia juniora. Kilka dni temu przypadkowo spotkaliśmy się przy grobie Krzysztofa. Rozmawialiśmy życzliwie. Mam nadzieję, że ta rozmowa przerodzi się w coś dobrego. Tego chciałby mój mąż. Teraz czekam na gest i telefon ze strony Krzysztofa juniora. Nie powinien słuchać złych doradców – powiedziała żona Krawczyka. (Onet.pl)

Ewa Krawczyk wyznała również, że Krzysztof Krawczyk nie był pogodzony ze swoim odejściem, co widziała w jego oczach. Jak powiedziała, „walczył, chciał żyć, mieliśmy wiele planów”. Wdowa poprosiła w wywiadzie „chociaż o tydzień spokoju na żałobę”.

Wywiad dla programu "Alarm!" TVP przeprowadził Krystian Kuczkowski - jeden z autorów dokumentu "Krzysztof Krawczyk - całe moje życie", który emitowała Telewizja Polska. Materiał zostanie wyemitowany w całości 30 kwietnia.

Czytaj także