18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

będzie ostro

Żona pisze książkę o Krawczyku. Ostrzega: WSZYSTKO UJAWNIĘ

25.07.2022  08:13
Ewa Krawczyk pisze książkę o zmarłym mężu
Ewa Krawczyk pisze książkę o zmarłym mężu Fot: PIOTR KAMIONKA/REPORTER

Wszystkie brudy i żale zostaną ujawnione? Ewa Krawczyk, wdowa po zmarłym przed ponad rokiem Krzysztofie Krawczyku, zbiera wspomnienia i pisze książkę o mężu.

Krzysztof Krawczyk doczeka się biografii, a właściwie spisanych na kartach książki wspomnień o sobie. Wybitny i kochany przez Polaków wokalista, nierzadko łączący pokolenia, zmarł 5 kwietnia 2021 roku. Jego śmierć zmieniła życie najbliższej rodziny w koszmar. Żona utraciła ukochanego partnera, nagle odnalazł się też tajemniczy syn, żądający spadku. Wokół osoby Krzysztofa Krawczyka (seniora) ciągle dużo się dzieje i zadzieje się jeszcze więcej.

Ewa Krawczyk, by pomóc sobie w ciężkich czasach i żałobie, postanowiła spisać wspomnienia o mężu. Teraz, w rozmowie z "Super Expressem" wyjawiła, co znajdzie się w książce.

Żona pisze książkę o Krzysztofie Krawczyku

Dziennikarzom Ewa Krawczyk zdradziła, że fanów Krzysztofa Krawczyka uraczy nie tylko wspomnieniami z cudownych, pełnych sukcesów chwil. Znajdą się tam także wspomnienia osobistych tragedii i nieprzyjemnych wydarzeń, m.in. zapis lat, gdy ona i mąż bezskutecznie starali się o dziecko. Ponadto Ewa Krawczyk w książce odpowie na liczne ataki wrogich jej osób. A tych było mnóstwo - tuż po śmierci Krzysztofa Krawczyka wielu ludzi patrzyło pani Ewie na ręce, rozliczało ją z pieniędzy po ukochanym, szargało jej dobre imię.

I tu pojawia się ważny szczegół odnośnie pisanej właśnie książki. Choć ta jeszcze nie powstała i trochę zajmie jej dokończenie, korekta oraz wydanie, wiadomo już, jak brzmieć będzie początek. Ewa Krawczyk zdradziła "Super Expressowi pierwsze słowa, które zobaczy ciekawy wspomnień o Krzysztofie Krawczyku czytelnik: Kiedy na mnie plują, nie mogę udawać, że pada deszcz.

Każde zdanie w tej książce to jest akcja. Nie muszę mieć weny twórczej, ja po prostu siadam i piszę. W trakcie pisania przychodzą mi różne myśli i przelewam je na papier. Napiszę w niej całą prawdę

- zdradza i jednocześnie jakoby ostrzega Ewa Krawczyk.

Książka o zmarłym Krzysztofie Krawczyku zawierać ma wspomnienia z 40 lat przed śmiercią artysty, w dużej mierze historię związku z Ewą Krawczyk. Przeczytacie?

Czytaj także