18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Zaskakująca decyzja

Ewa Krawczyk pogodzi się z Juniorem?! "Mąż chce naszego pojednania"

14.01.2022  16:29
Ewa Krawczyk chce pojednania z Juniorem
Ewa Krawczyk chce pojednania z Juniorem Fot: Tadeusz Wypych/REPORTER

Ewa Krawczyk od zawsze miała kiepskie relacje ze swoim pasierbem Krzysztofem Igorem Krawczykiem. Wdowa po legendarnym muzyku już od chwili śmierci piosenkarza uwikłana jest w konflikt z Juniorem dotyczący spadku. Teraz jak zapowiada, przyszedł czas na pojednanie.

Sąd zajmuje się obecnie analizą dwóch testamentów Krzysztofa Krawczyka, które są powodem sporu między Juniorem a Ewą Krawczyk. Wdowa po artyście nie zamierza dzielić się spadkiem z pasierbem, choć jakiś czas temu wręczyła mu dość specyficzny prezent. 47-latek otrzymał od niej... miejsce na cmentarzu.

Ewa Krawczyk pogodzi się z Juniorem?

Kilka dni temu Krawczyk Junior zdołał jednak odnieść pierwszy sukces w walce o pieniądze. Jak udało się ustalić, syn piosenkarza wywalczył prawo do renty rodzinnej po śmierci ojca. Po pozytywnym werdykcie ZUS-u Ewa Krawczyk, która też ubiegała się o te świadczenie, otrzyma 750 złotych mniej.

62-latka w rozmowie z "Faktem" stwierdziła, że nawet się cieszy z tej decyzji, a pieniądze pasierbowi jak najbardziej się należały.

Dowiedziałam się, że pieniądze z renty należą się Krzysztofowi juniorowi. Skoro jest to zgodne z prawem, to ja tego nie neguję. Nawet się cieszę, że ma coś, co zgodnie z prawem mu się należy - oświadczyła wdowa.

Ostatnio Ewa Krawczyk stwierdziła też, że jest zmęczona sporem z pasierbem i chciałaby się z nim pojednać. Zdaniem 62-latki tego chce także sam Krzysztof Krawczyk.

Nie chcę już kłócić się z juniorem. Mam dość awantur i jak mu się coś należy, to się cieszę, że ma to, na co zasłużył. Ja bym chętnie rękę do niego wyciągnęła, bo na pewno mój mąż chce naszego pojednania - dodała.

Na pojednania przyjdzie jeszcze czas, choć pewnie po zakończeniu sprawy o spadek. Jak myślicie, topór wojenny zostanie w przyszłości zakopany?