18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Wstrząsające

Ewa Krawczyk skrywa tajemnicę. Patrzy już na tamten świat?

06.10.2021  15:10
Ewa Krawczyk o pochówku
Ewa Krawczyk o pochówku Fot: Andrzej Zbraniecki/East News

Ewa Krawczyk właśnie zakończyła stawianie pomnika swojemu ukochanemu mężowi. Miejsce pochówku Krzysztofa Krawczyka skrywa wstrząsającą tajemnicę. Czy wdowa patrzy już powoli... na tamten świat?

Ewa Krawczyk bardzo przeżyła śmierć swojego małżonka, legendy polskiej muzyki rozrywkowej - Krzysztofa Krawczyka. Kobieta postawiła sobie za punkt honoru uczczenie pamięci ukochanego. Z tej przyczyny w miejscu pochówku artysty pojawił się wielki pomnik.

Grób Krzysztofa Krawczyka skrywa jednak pewną, wstrząsającą tajemnicę. Jak się okazuje, w tym miejscu jest również przestrzeń na kolejną trumnę. Wszystko wskazuje więc na to, że Ewa Krawczyk w przyszłości chce spocząć obok męża i szykuje to miejsce także w pewnym sensie... dla siebie.

Ewa Krawczyk mówi o... swoim pochówku

"Jestem bardzo zadowolona z pomnika, ponieważ ulubionymi naszymi kolorami były zieleń – symbol nadziei, natury, i czerwień – miłości, miłości do mnie i miłości do Pana Boga. Krzyż z koroną cierniową to największy symbol wiary. Niektórym pomnik nie będzie się podobał, bo nikt się taki nie urodził, kto by wszystkim dogodził. Rozmawialiśmy z Krzysztofem o tym, jak ma wyglądać ten pomnik. Tak go sobie wyobrażaliśmy. Krzyś nie chciałby, żeby ten grobowiec był w centrum. Kochał ludzi, ludzie go pokochali, nie chciał się wyróżniać. Jestem zachwycona pomnikiem, wierzę, że Krzysztofowi też by się podobał" – powiedziała na gorąco po postawieniu monumentu „Super Expressowi” pani Ewa. Rozwiała również wątpliwości w sprawie swojego pochówku.

Miejsce żony jest przy mężu. Oczywiste jest, że kiedyś spocznę obok Krzysztofa. Nie wyobrażam sobie, żeby było inaczej. Tak ustaliliśmy z Krzysiem przed jego śmiercią, kiedy rozmawialiśmy o tym, jak ma wyglądać pomnik

 – dodaje.

Wiele par śmierć małżonka zaskakuje i nie mają za sobą takich ustaleń. Całe szczęście Ewa Krawczyk i Krzysztof Krawczyk zdążyli te kwestie przedyskutować. Dobrze byłoby, jednak gdyby wdowa po piosenkarzu spoglądała częściej w stronę życia, a nie drugi brzeg tej rzeczywistości.

logo Tu się dzieje