18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Co dolega pięknej projektantce?

Ewa Minge CHORA! "Stoję resztkami sił"

15.09.2021  15:23
Ewa Minge CHORA. Co się dzieje z piękną projektantką?
Ewa Minge CHORA. Co się dzieje z piękną projektantką? Fot: Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Złe wiadomości o stanie zdrowia polskiej projektantki. Ewa Minge ujawnia, że od 3 tygodni zmaga się z poważną chorobą i ledwo stoi na nogach. Co dokładnie dzieje się z projektantką?

Ewa Minge walczy o zdrowie i życie. Przypomniała, że w 2008 roku zachorowała na przewlekłą białaczkę limfocytową. Choroba skłoniła ją do założenia fundacji „Black Butterflies”, która wspiera osoby chore na nowotwory. Zdrowotny koszmar projektantki jednak powrócił, znów cierpi i od kilku tygodni bardzo źle się czuje.

Ewa Minge walczy o zdrowie. Na co choruje?

Co dokładnie jest Ewie Minge? W rozmowie z JastrząbPost ujawniła, że na pewno nie jest to koronawirus, który początkowo podejrzewała. Wykonała test, nie jest zakażona. Objawy są jednak poważne i niepokojące.

Stoję trochę resztkami sił. Nie do końca wszystko jest dobrze. Trzeci tydzień męczy mnie choroba, nudności, zawroty głowy, jest mi słabo. Na szczęście zatoki już pomału mijają. Pierwsze, co zrobiłam, to test. Na szczęście nie jest to COVID-19 – wyznała Minge.

Nie wiemy co dokładnie dolega pięknej projektantce i właścicielce znanej marki "EVA Minge", ale sytuacja musi być poważna. Choroba skłoniła ją do życiowych refleksji i wygłosiła poruszający apel do Polaków.

Wiele osób teraz choruje, więc musimy na siebie uważać. Myślę też, że nasza odporność i stres, który nam cały czas towarzyszy, jest dla nas bardzo niedobry - powiedziała Minge.

Ewa Minge i jej zdrowie. Na co choruje?
Ewa Minge i jej zdrowie. Na co choruje? Fot: Instagram