18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

SZTUKA CZY BLUŹNIERSTWO?

Okazałe nagie piersi i pośladki Ewy Sonnet wiją się W KLASZTORZE!

13.06.2022  12:19
Ewa Sonnet oburzyła uczucia religijne polityka PiS
Ewa Sonnet oburzyła uczucia religijne polityka PiS Fot: real_ewa_sonnet/Instagram

Ewa Sonnet chciała być kiedyś piosenkarką, szybko spostrzegła jednak, że większe pieniądze i szanse na sławę daje jej biust, nie głos. W sumie w życiu wylansowała jeden przebój (powiedzmy), mimo że swych sił wokalnych próbowała między innymi we współpracy z Robertem Jansonem. Taka współpraca w przeszłości dawała pewną karierę wielu polskim gwiazdom. Pani Ewie się jednak nie udało.

Jedyny "wielki hit" Ewy Sonnet ("I RnB") być może kiedyś nawet gdzieś słyszeliście, ale niekoniecznie. Na pewno za to słyszeliście o celebrytce. Przez lata zajmowała się głównie bywaniem na ściankach i wzbudzaniem sensacji odważnymi kreacjami eksponującymi wdzięki (skupiającymi się na tym, by pokazać jak najwięcej i zasłonić jak najmniej).

Ewa Sonnet nago w klasztorze

W końcu Ewa Sonnet przestała siebie i świat oszukiwać, założyła własną stronę i z uporem publikuje na niej erotyczne zdjęcia i nagrania. Część z nich, w tym nagie relacje na żywo, dla fanów dostępna jest dopiero po uiszczeniu stosownej zapłaty. Całkiem za darmo wdzięki celebrytki podziwiać można za to na Instagramie. Algorytmy serwisu nie wyłapują jej okazałego biustu, ona zaś namiętnie się nim chwali.

Wstęp ten miał na celu nie tylko przedstawienie postaci, ale też naprowadzenie czytelnika na to, co wydarzyło się w ostatnim czasie. Kilka dni temu Ewa Sonnet pochwaliła się nowym erotycznym nagraniem. Całkiem naga, prężąc okazałe piersi i jędrne pośladki, przechadzała się po zabytkowych, równie atrakcyjnych wnętrzach. Szybko okazało się, że na ten cel obrała sobie obiekt dość konkretny. I co wrażliwsi już krzyczą, że OBRAZIŁA ICH UCZUCIA RELIGIJNE.

Nowe erotyczne wideo Ewy Sonnet powstało bowiem w zabytkowym opactwie cystersów w Lubiążu. Klasztor + jawnie erotyczne wygibasy? Święte obrazy i nagie piersi? Korytarze przepełnione nie tylko modlitwą, ale także pośladkami i erotyzmem? To obrazoburstwo!

Polityk PiS grzmi: bluźnierstwo

Fundacja, która wynajęła Ewie Sonnet obiekt do zdjęć, trochę się tłumaczy, a trochę nie widzi w swym czynie nic złego. - Zgłosiła się do nas agencja, więc podpisaliśmy z nią umowę. Nie wiedzieliśmy, jaki to będzie film - mówi "Super Expressowi" przedstawiciel fundacji. I tłumaczy, że na czymś trzeba zarabiać, koszty utrzymania budynku są ogromne.

Wytłumaczenia nie widzi i szczerze oburzony jest za to lokalny polityk, oczywiście - jak łatwo się domyślić - należący do PiS. Pan Tytus Czartoryski zachowanie Ewy Sonnet nazywa bluźnierstwem!

Mamy do czynienia ze skandalem i obrazą uczuć religijnych. Te sceny nakręcone zostały wśród świętych obrazów, w miejscu kultu

- grzmi przerażony radny sejmiku wojewódzkiego.

Podzielacie jego negatywne nastawienie? I myślicie, że celebrytkę czeka wkrótce przesłuchanie w prokuraturze, a może nawet sąd (i nie mówimy tu o sądzie ostatecznym)?