18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

bardzo smutne

Ewa Szykulska w bardzo złym stanie? Dramatyczne doniesienia

27.06.2022  18:16
Ewa Szykulska cierpi na depresję po śmierci męża
Ewa Szykulska cierpi na depresję po śmierci męża Fot: ANDRZEJ IWAŃCZUK/REPORTER

Śmierć męża wpędziła Ewę Szykulską w głęboką depresję? Media donoszą o bardzo złym stanie zdrowia aktorki.

Ewa Szykulska to wspaniała polska aktorka, która w ubiegłym roku przeżyła wielki osobisty dramat. W pierwszy dzień świąt Bożego Narodzenia, po 44 latach wspólnego życia, zmarł jej ukochany mąż Zbigniew Pernej. Mężczyzna doznał rozległego zawału serca. Zrozpaczona wdowa nie jest ponoć w stanie pozbierać się po stracie

Zaraz po śmierci mężczyzny Ewa Szykulska pisała w nekrologu: Przez kilkadziesiąt lat ochraniał mnie miłością. Przy Nim czułam się bezpieczna i potrzebna. Jego pasją była praca. Był człowiekiem codziennej, bezinteresownej pomocy dla nas wszystkich. Jak wytrzymać Twoją nieobecność kochany? Pół roku później aktorka ponoć nadal nie znalazła odpowiedzi na to smutne pytanie.

Ewa Szykulska wspomina męża

W ostatnim czasie artystka pojawiła się w TVN, gdzie gościła w programie "Kulisy sławy". Opowiadała tam o swoim ukochanym mężu i zdradziła, że ciężko jest jej żyć bez niego. Wybawieniem od wiecznego myślenia o stracie i smutku okazała się dla niej praca.

Nie zdążyliśmy się zestarzeć, a to takie miłe, łatwiej się starzeje we dwójkę. W życiu nie poprosiłam go o nic. On zawsze wiedział, że w pewnym momencie powinien być przy mnie. Całe życie był moją podporą. Stał z tyłu i czułam się przy nim bezpiecznie. Wyjście na plan to jest odskocznia, potem wracam do domu i wiem, że go nie ma, ale wszystko staram się robić tak, żeby był ze mnie zadowolony

- wyznała artystka w rozmowie z TVN.

Aktorka cierpi ponoć na depresję po stracie męża, stara się jednak walczyć z chorobą. Przyjęła m.in. rolę w serialu "Mój agent". Niestety na co dzień, gdy nie pracuje na planie, nie jest z nią najlepiej.

Ewa Szykulska w ciężkiej depresji?

O złym stanie Ewy Szykulskiej donosi dziennikarka Małgorzata Puczyłowska, prowadząca blog Odquchni.pl. Kobieta miała rozmawiać z osobami bliskimi aktorce. Te twierdzą, że artystka jest w głębokiej depresji i "nie jest w stanie wykonywać najprostszych czynności".

Ona wciąż jest w totalnej rozsypce. Przyjaciele martwią się o aktorkę, bo zawsze wesoła i pełna optymizmu, nie jest w stanie wykonywać najprostszych czynności. Jej rozpacz po stracie ukochanego nie ma granic. Kiedy mąż przedwcześnie odszedł zawalił się jej cały świat, a życie bez ukochanego męża wydaje jej się nie do zniesieni

- donosi dziennikarka.

Mamy nadzieję, że czas zaleczy rany i wkrótce pani Ewa stanie na nogi i odzyska radość życia.