18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Piękna?

Ewelina Lisowska pokazała OBŁĘDNE ciało. Mężczyźni pieją z zachwytu

07.03.2021  18:58
Ewelina Lisowska na odważnej fotografii
Ewelina Lisowska na odważnej fotografii Fot: Tadeusz Wypych/REPORTER

Ewelina Lisowska na swoim Instagramie zamieściła zdjęcie z wypoczynku w raju. Piosenkarka zaprezentowała przy okazji całe swoje wdzięki. Szczególnie mająca słabość do kobiet część jej fanów piała z zachwytu.

Ewelina Lisowska nie pojawia się ostatnio w mediach zbyt często. Od czasu pamiętnego występu w reklamie MediaExpert, jej kariera muzyczna nieco przyhamowała. Artystka nie zamierza jednak spędzać swojego czasu w domowym zaciszu - ruszyła na wakacje.

W czasie pandemii koronawirusa wszystkim nam z pewnością najmocniej doskwiera siedzenie w domu. Gwiazdy od jakiegoś czasu ruszają w egzotyczne miejsca, w których nie ma aż tak wielkich ograniczeń. Wśród nich znalazła się Ewelina Lisowska.

Ewelina Lisowska prezentuje swoje wdzięki

Zdjęcia z Meksyku rozgrzewają fanów Eweliny Lisowskiej do czerwoności, pod fotografiami mnożą się pozytywne komentarze - z całą pewnością wielu fanów chciałoby oglądać ją w takim wydaniu możliwie jak najczęściej.

"Ale ogień", "Słodkości", "Najlepsza na świecie", "Konkret", "Ale masz figurę" - tego typu komentarze mnożyły się jak grzyby po deszczu już po publikacji tych gorących fotografii.

Ewelina Lisowska jest 30-letnią polską piosenkarką, której kariera rozpoczęła się od występu w programie X Factor. Debiutancka płyta Lisowskiej wydana została rok po jej pojawieniu się w show TVN.

Podziwiacie urodę Lisowskiej?