18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Are you lost, baby girl?

Nowa miłość Fabijańskiego. Gwiazda "365 dni"!

Wojciech Kozicki
26.09.2022  13:20
Fabijański i Anna-Maria Sieklucka mają romans? "Fakt" ujawnia
Fabijański i Anna-Maria Sieklucka mają romans? "Fakt" ujawnia Fot: WOJCIECH STROZYK/REPORTER/East News

Sebastian Fabijański rozstał się z szafiarką Maffashion. Zdradzona Julia Kuczyńska to już definitywnie zamknięty rozdział, bo aktor z filmu „Niebezpieczne kobiety” został przyłapany z popularną aktorką. Jak ujawniają "Pudelek" i "Fakt", jest nią Anna-Maria Sieklucka z filmu „365 dni”. 

Sebastian Fabijański spędził pieprzną noc z Rafalalą i przyznał się, że zdradził matkę swojego dziecka czyli Maffashion. Nie rozpacza jednak po rozstaniu i już ciumka na mieście z gwiazdę filmów erotycznych „365 dni”, "Kolejne 365 dni" i "365 dni. Ten dzień". Jak ujawnia Pudelek, całkował się na ulicy z 30-letnią Anną-Marią Sieklucką. To przelotny romans czy miłość na całe życie? Najwidoczniej aktorce nie przeszkadza burzliwa uczuciowa przeszłość Fibijańskiego i jego szokująca zdrada.

Sebastian Fabijański i nowa miłość. Co go łączy z Anną-Marią Sieklucką

Jak wynika z doniesień „Faktu”, 35-letni Sebastian Fabijański zszedł z planu serialu „Nowi sąsiedzi”, a wieczorem spotkał się z Anną-Marią Sieklucką. Po wymienia czułości pojechali na stację benzynową. Fabijański nie chce udzielać mediom komentarza na temat rzekomych relacji uczuciowych z Anną-Marią Sieklucką. Dla wielu fanów aktorki może to być zaskoczenie, bo to tej pory plotkowano, że jej absztyfikantem jest jurny i pachnący Włochami Michele Morrone.

Teraz jeden z tabloidów donosi, że Sebastian Fabijański spotyka się z gwiazdą erotyków Blanki Lipińskiej - Anną-Marią Sieklucką. "Fakt" opublikował kilka zdjęć, na których widać, jak aktorka czule wita się z Fabijańskim. Para, gdy tylko się spotkała, padła sobie w ramiona i skradła kilka pocałunków – ujawnia Pudelek.

Co naprawdę łączy Fabijańskiego i Anną-Marią Sieklucką? Pudelek skontaktował się z osobą z bliskiego otoczenia pary. Informator mówi o „poważnie traktowanej relacji”.

To świeży temat. Zarówno Sebastian, jak i Anna-Maria na ten moment nie chcą zbyt wiele zdradzać, ale obydwoje traktują tę relację poważnie – ujawnia informator Pudelka.

Będzie coś z tego? Czy ich miłość przetrwa dłużej niż 365 dni?

Czytaj także