Rafalala ujawnia z kim!

Fabijański o Maffashion: to ona miała romans

Wojciech Kozicki
14.07.2022  09:43
Sebastian Fabijański, Maffashion, Rafalala… - o co chodzi i kto z kim miał romans?
Sebastian Fabijański, Maffashion, Rafalala… - o co chodzi i kto z kim miał romans? Fot: Mateusz Jagielski/East News

Sebastian Fabijański, Maffashion, Rafalala… już chyba nikt nie o co chodzi, kto z kim kogo i dlaczego. Aktor wydaje jednak kolejne oświadczenia i podsyca aferę. Twierdzi, że związek z influencerką nie ma szans na przetrwanie i oskarżył ją o romans. Rafalala ujawnia z kim modowa influencerka się ten teges.

Sebastian Fabijański gorzko pożałował znajomości Z Rafalalą, choć otwarcie przyznał, że to akurat nie z nią zdradzał Maffashion. Kolejne wywiady, oświadczenia i komentarze gmatwają aferę, a aktor-malarz-raper ciągle dolewa oliwy do ognia. W najnowszej wypowiedzi na Instagramie broni matki swojego dziecka, ale jednocześnie… oskarża ją o romans!

Fabijański kontra Maffashion. Kto kogo zdradził? Rafalala wie

Sebastian Fabijański na Instagramie postanowił bronić swojej zdradzonej ukochanej przed medialnymi zarzutami. Jednocześnie postanowił sam ją zaatakować i ujawnił, że w ostatnim okresie ich rozsypującego się związku to ona miała romans. Sebastian, ale z ciebie szarmancki rycerz...

Aktor-malarz przyznał, że wraz Maffashion próbowali ratować związek, była nawet terapia, ale w ostatnich tygodniach ich relacja była po prostu w rozsypce.

Miałem nadzieję, że ostatni mój wywiad zakończy tę karuzelę, która towarzyszy mi od kilku tygodni. Niestety, ta kręci się dalej. Napiszę krótko, chcąc być konsekwentnym. Nie pozwolę nikomu, absolutnie nikomu, zarzucać Julii Kuczyńskiej - matce mojego dziecka (!), tego, co zarzuca się jej w wywiadzie dla portalu Plejada.pl - rzekomych telefonów, ataków, nacisków, szantaży. Nic takiego nie miało miejsca. W temacie naszej relacji. Razem z Julią pomimo licznych rozmów, prób i terapii nie zdołaliśmy uratować tego związku. Nie jesteśmy jedynymi ludźmi na świecie, którym się to nie udało. Ta relacja od dłuższego czasu była w rozsypce i faktycznie dowiedziałem się, że w ostatnich tygodniach związku Julia miała romans – oświadczył Fabijański na Instagramie.

Przy okazji Fabijański zaapelował do mediów i internautów, by dali im spokój i nie podsycali afery.

Przypomnijmy, że Rafalala broni Fabijańskiego. W wywiadzie dla Pelajady oskarżyła Maffashion i twierdziła, że to ona w tej relacji jest czarnym charakterem.

Jest mi przykro, że milczą ci, którzy wiedzą, że Julia zdradzała Sebastiana, że miała romans z operatorem kamery kolesia, który prowadzi kanał "Z dvpy", a także na niedawnych nagraniach programu rozrywkowego. Akurat z różnych źródeł wiem o jej ostatnich poczynaniach i zachowaniach. Jest to osoba bardzo nie w porządku. Ten świat jest mały. Te informacje się przeplatają z różnych źródeł.Prawda jest taka, że najbardziej w tym trójkącie nie w porządku jest właśnie ona. To, że gra męczennicę i niczego nie komentuje to nie dlatego, że nie chce komentować, tylko myślę, że tam jest jakiś układ między nimi, że jeżeli będzie dojeżdżała Sebastiana, to on odsłoni wszystkie karty – powiedziała Rafalala w wywiadzie dla Plejady.

Sytuacja robi się mocno zagmatwa.a Nie zdziwi nas jeśli okaże się, że Fabijański miał romans z samym sobą, a Rafalala jest ojcem dziecka Maffashion. W tym szalonym mezaliansie wszystko jest możliwe, a kolejne granice absurdu są regularnie przekraczane. I tylko dziecka szkoda...

Sebastian Fabijański, Rafalala, Maffashion - kto kogo zdradził i kto z kim ma romans?
Sebastian Fabijański, Rafalala, Maffashion - kto kogo zdradził i kto z kim ma romans? Fot: Instagram
Czytaj także