18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Sporty walki czy patostream?

Kruszwil kontra Mini Majk na Fame MMA. "Karły mają mocne głowy"

27.10.2019  10:56
Walka Kruszwil kontra Mini Majk - Fame MMA 5 przesadziło?
Walka Kruszwil kontra Mini Majk - Fame MMA 5 przesadziło? Fot: FAME MMA/Facebook

Fame MMA 5 przeszło do historii, koniec świata jednak nie nastąpił. Momentami można było jednak mieć wątpliwości, czy to jeszcze gala sportów walki, czy już patostream. Walka Lord Kruszwil kontra Mini Majk to jeszcze sport?

Lord Kruszwil zadebiutował w Fame MMA, a jego walka budziła skrajne emocje. Jego przeciwnikiem był niższy o ponad 30 centymetrów Mini Majk, który choruje na achondroplazję, czyli wrodzoną wadę prowadzącą do nieprawidłowego kostnienia śródchrzęstnego. Spowodowała ona zaburzenie rozwoju kości i karłowatość.

Kruszwil pokonał Mini Majka. Jak przyznał w wywiadzie po walce, postawił głównie na kopnięcia, przed którymi jego przeciwnik nie mógł się bronić. Jeden z dziennikarzy zwrócił jednak uwagę, że chociaż Mini Majk przegrał w oktagione, to dla publiczności jest zwycięzcą walki.

Pokazał klasę. Myślałem podczas walki, że może mnie znokautować.  Ma bardzo mocną głowę. To wynika, z tego, że karły mają genetycznie mocne głowy – powiedział Kruszwil.

Marek był lepszy, ja byłem słabszy. Zasięg rąk i nóg robi swoje - powiedział po walce Mini Majk. (Plotek.pl)

Marek Kruszel zapowiedział, że teraz dopiero pokazuje swoją prawdziwą twarz. Zagroził też, że rozmawiał już z zarządem Fame MMA i na pewno nie była to jego ostatnia walka. Pozostaje pytanie, kogo zmasakruje następnym razem...

 

Czytaj także