18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Skandal?

Fame MMA to jedna, wielka ustawka?! Zdradzono kulisy produkcji

23.10.2019  20:15
Fame MMA to jedna, wielka ustawka?! Zdradzono kulisy produkcji
Fame MMA to jedna, wielka ustawka?! Zdradzono kulisy produkcji Fot: Mateusz Jagielski/East News

Fame MMA elektryzuje tysiące osób. Projekt okazał się ogromnym sukcesem jego twórców, ale teraz na jaw wychodzą niespodziewane informacje. 

Fame MMA jest zdecydowanie kasowym sukcesem. Gwiazdy (głównie internetu) wściekle walczą w oktagonie ku uciesze publiczności. Całość poprzedzona jest konferencjami, w których przeciwnicy okazują sobie nienawiść i przerzucają się zjadliwymi komentarzami. 

Fame MMA wypromowało mocno m.in. Martę Linkiewicz, która w kilka sekund położyła na deski Esmeraldę Godlewską. Pokonana jednak wraca do walki z nową energią i teraz chce dołożyć Ewelonie z Warsaw Shore. Panie już mają za sobą sesję obrażania się na konferencji prasowej.

Fame MMA to jedna, wielka ustawka?!

W całej promocji walki mocno namieszała Małgorzata Godlewska, siostra Esmeraldy, znana z tego, że kocha śpiewać hymny różnych państw, nie zważając na opinię publiczności. Gosia zanim pogodziła się ze swoją siostrzyczką, najwyraźniej zdradziła za dużo na Instagramie.

Sprowokowała ona swoich fanów do zadania jej pytań, czyli popularnej w internecie zabawy - Q&A. Na jedno z nich, które traktowało właśnie o Fame MMA i nienawiści między Esmeraldą a Eweloną, odpowiedziała:

Z tego, co słyszałam, to są psiapsi i mają założyć zespół z Wojtkiem Golą 

Internauci byli niewymownie zaskoczeni i rozpoczęła się wielka burza. Co jest prawdą? Emocje, które widzimy na konferencjach, czy zdanie Małgorzaty Godlewskiej? Nie zdziwimy się, jeśli racja będzie leżała gdzieś po środku, jak to z resztą bywa.