18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Witamy w piekle

Fame MMA wraca. Godlewska dostanie lanie od Ewelony?

29.09.2019  12:05
Fame MMA wraca. Godlewska dostanie lanie od Ewelony?
Fame MMA wraca. Godlewska dostanie lanie od Ewelony? Fot: Mateusz Jagielski/East News

Fame MMA wraca do gry. Znowu zobaczymy Esmeraldę Godlewską, która nie tak dawno dostała manto od Marty Linkiewicz. Teraz zmierzy się z Eweloną z Warsaw Shore. 

Esmeralda Godlewska nie odpuszcza, mimo, iż ostatnio Marta Linkiewicz sprowadziła ją do parteru w kilka minut. Celebrytka postanowiła i tak wrócić do oktagonu i teraz zmierzy się z Eweloną znaną z programu Warsaw Shore.

Fame MMA wraca

Widać, że Godlewska przyciąga metamorfozy. Po starciu z nią Marta Linkiewicz wzięła się za siebie i teraz pozuje w internecie jako atrakcyjna patoinfluencerka, a nie tylko patoinfluencerka. Ewelona również zasłynęła przemianą, odkąd pokochała operacje plastyczne.

Godlewska i Ewelona już spotkały się na konferencji, która oczywiście była pełna wulgaryzmów, tanich chwytów i gimnazjalnego (teraz to już podstawówkowego) obrażania siebie nawzajem. 

Patrząc na nastroje panujące w internecie, dużo osób kibicuje Ewelonie. To na pewno nie zmotywuje Godlewskiej dodatkowo.

Panie nie błysnęły inteligencją, ale makijażem na pewno. Zobaczymy, czym błysną w oktagonie - to wszystko przed nami już w październiku. Nie możecie się doczekać?

logo Tu się dzieje