18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Teleturniej bez tajemnic

Kim są ankietowani z Familiady? Strasburger się wygadał

Wojciech Kozicki
24.09.2019  14:38
Familiada bez tajemnic - Strasburger mówi kim są ankietowani, żarty się skończyły
Familiada bez tajemnic - Strasburger mówi kim są ankietowani, żarty się skończyły Fot: Facebook/Radio Pasja

„Familiada” to nie tylko Karol Strasburger i jego suchary, wpadki, zabawne odpowiedzi i dziwni uczestnicy. Od lat jedną z największych tajemnic programu są ankietowani. Kim są te osoby i kto je wybiera?

Wielu Polaków od 25 lat je niedzielny rosół oglądając „Familiadę” i zapewne niejedna osoba zadławiła się, gdy Karol Strasburger opowiadał żarty. I zapewne jeszcze więcej osób zastanawia się, kim są legendarni ankietowani, którzy odpowiadają na pytania z programu.

Zobacz także

Ankietowani z Familiady

Strasburger uchylił rąbka tajemnicy i w jednym z wywiadów powiedział, że ankieterki zajmujące się naborem rodzin do programu, zadają ludziom pytania telefoniczne, a czasem robią to jeżdżąc po kraju. Wybierają osoby młode i starsze, a za każdym razem przepytana jest grupa 100 osób. Zdarzało się też, że nabory na ankietowanych przeprowadzono na Facebooku. Sondaże buduje się również w oparciu o odpowiedzi na pytania próbne zadawane rodzinom, które zgłosiły się do programu.

Kącik muzyczny w Familiadzie

Karol Strasburger w rozmowie z natemat.pl zdradził również, jakiej muzyki słucha się, gdy uczestnik odwiedza kącik muzyczny w „Familiadzie”. Co prawda są tam piosenki z list przebojów i muzyka klasyczna, ale wyznał, że to muzyka za cicha, więc „czasem trzeba przyłożyć jakimś rockiem, tak by naszego uczestnika trochę ogłuszyć”.