Dobra decyzja?

Filip Chajzer odchodzi z TVN? Dziennikarz skomentował sprawę

15.03.2021  12:55
Filip Chajzer nie żegna się z TVN
Filip Chajzer nie żegna się z TVN Fot: Artur Zawadzki/REPORTER

W mediach pojawiły się spekulacje dotyczące odejścia Filipa Chajzera z "Dzień Dobry TVN". Jego miejsce miałaby zająć Marzena Rogalska, która niedawno zakończyła współpracę z telewizją Jacka Kurskiego. Dziennikarz skomentował sprawę w mediach społecznościowych.

Media od kilkunastu dni informowały o tym, że programowa para Małgorzata Ohme i Filip Chajzer niebawem znikną z anteny "Dzień Dobry TVN". Prezenterów miałby zastąpić duet Beata Sadowska i Marzena Rogalska. Wśród fanów programu śniadaniowego wybuchła panika.

Filip Chajzer odejdzie z TVN?

Pod jednym z postów Filipa Chajzera pojawił się wpis zaniepokojonego widza, który poprosił dziennikarza o wyjaśnienie sprawy.

Panie Filipie, jeżeli pani Rogalska zastąpi pana w DDTVN, to przestaję to oglądać każdego dnia, a jeszcze ta pani Sadowska... co to w ogóle się dzieje. Nigdy nie będzie lepsza od pana. (...) TVN jedyna telewizja, którą jeszcze mogę oglądać, też się dla mnie kończy... Pozdrawiam. Oby to była nieprawda... Raczej prawda, głośno już o tym - napisał jeden z fanów.

Dziennikarz krótko i treściwie odniósł się do wypowiedzi, ucinając wszelkie plotki dotyczące jego przyszłej kariery. Filip Chajzer oświadczył, że nie odchodzi z "Dzień Dobry TVN".

Nie ma w tym nawet grama prawdy, więc spokojnie - napisał Chajzer na Instagramie.

Widzowie nadal zastanawiają się nad dalszą karierą Marzeny Rogalskiej. Była prezenterka "Pytania na śniadanie" nie ujawnia planów na przyszłość.

Czytaj także