18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Czy polskie kino się z tego wyliże?

Zwiastun filmu o Martyniuku. "Zenek" gra z Ryśkiem z Klanu!

Wojciech Kozicki
23.01.2020  13:24
Disco polo atakuje kina - spełni się mokry sen Kurskiego?
Disco polo atakuje kina - spełni się mokry sen Kurskiego? Fot: Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Czarna seria trwa. Wybuch wulkanu w Meksyku, globalne ocieplenie, polscy politycy, siostry Godlewskie… jeśli Bóg istnieje, to nie ma litości dla ludzkości. Właśnie w sieci pojawił się zwiastun filmu o Zenku Martyniuku. "Zenek" nadciąga, nic już nie będzie takie samo.

Prezydent Andrzej Duda w Davos zapowiedział koniec świata. Chyba już wiemy na czy miałaby polegać „dudokalipsa”.  Gdy świat dostał „Bohemian Rhapsody” Bryana Singera, my dostaliśmy filmem „Zenek” o Martyniuku z zespołu Akcent. Pokazano właśnie zwiastun i po obejrzeniu już wiemy, że los jest bardzo przekorny. Gra z nami w pokera, a w tym przypadku tylko odbiera... 

Zenek Martyniuk i Rysiek z Klanu - zwiastun apokalipsy?

Trailer filmu o disco polo, za który odpowiada m.in. TVP, pokazuje jak młody Zenek Martyniuk zaczynał swoją drogę na szczyt sprzedając na Podlasiu kasety, jeżdżąc na Fiacie 126p i dając pierwsze koncerty. Akcent położony jest na początek kariery słynnego wokalisty.

To może być największy crossover w historii polskiego kina, bo w jednej produkcji wystąpią Martyniuk, Rysiek z Klanu i Limhal.

W króla polskiego disco polo wcielili się Krzysztof Czeczot i Jakub Zając. Premiera filmu "Zenek" odbędzie się 14 lutego. Czy będzie to najlepszy film na walentynki?

Nie było jeszcze takiego filmu. Mam ambicję, żeby przekraczać tego typu granice - zapowiadał "Zenka" Jacek Kurski. (WP.pl)

Film "Zenek" - zwiastun filmu o Martyniuku:

logo Tu się dzieje