18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Byli już księża, czas na gwiazdy

TVP pokaże film o celebrytach-pedofilach. Wiemy, kiedy premiera

Kamil Kacperski
19.05.2020  14:01
TVP pokaże film o celebrytach-pedofilach. Wiemy, kiedy premiera
TVP pokaże film o celebrytach-pedofilach. Wiemy, kiedy premiera Fot: shutterstock.com

Sylwester Latkowski jakiś czas temu zapowiedział, że pracuje nad dokumentalnym filmem o pedofilii w świecie polskich gwiazd. Program zostanie pokazany przez TVP - teraz już wiemy kiedy.

Jeszcze w grudniu 2019 roku Latkowski poinformował, że zakończył już prace nad filmem "Nic się nie stało". I chociaż tytuł w Polsce może się kojarzyć z kibicowskimi przyśpiewkami, to tematyka produkcji jest bardzo poważna - pozycja ma bowiem traktować o pedofilii w świecie polskich celebrytów. Ówczesny prezes TVP, Jacek Kurski zapowiadał, że będzie to materiał "o pedofilii i hipokryzjii w środowisku celebrytów".

Film o celebrytach-pedofilach w TVP. Kiedy zobaczymy "Nic się nie stało"?

Premierę jednak wciąż przekładano, a to dlatego, że twórcy chcieli udostępnić swój film w czasie premiery "Zabawy w chowanego" braci Sekielskich. Produkcja duetu zadebiutowała na YouTubie w sobotę 16 maja, więc teraz przyszedł czas na dzieło Latkowskiego. Zwiastun zobaczycie poniżej:

- Powinni obawiać się ci, którzy krzyczą o pedofilii, ale gdy odbywała się na wyciągnięcie ręki to udawali, że nic nie widzą, odwracali głowę albo oceniali to jako niewinną zabawę. Ci którzy uważali, że obowiązują ich inne zasady. #NicSięNieStało środa, godz. 21 w TVP1 - napisał na Twitterze.

Sylwester Latkowski podkreślał, że w jego filmie pojawią się znane nazwiska. W zwiastunie na TVP Info mogliśmy zobaczyć m.in. Andrzeja Chyrę, Natalię Siwiec, Nergala, a także Kubę Wojewódzkiego. 

- Moje śledztwo było kilkuwątkowe. Film, który pokaże telewizja, to zamknięta całość, ale dotyczy tylko jednego z jego wątków. Powiedziałem prezesowi Kurskiemu, że mam materiały na kolejne filmy. Nie wiem, jak telewizja się do tego ustosunkuje. Być może będą zamawiane kolejne dokumenty, a może tylko cykl reportaży, będących pokłosiem filmu. Wszystko zależy od zamawiającego - mówił w grudniu Latkowski.

Premiera filmu "Nic się nie stało" odbędzie się 20 maja o godz. 21:00 na antenie TVP1.

logo Tu się dzieje