18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

!!!

SEKSSKANDAL W TVN. Finalista Top Model to gwałciciel?

Emilia Waszczuk
24.11.2020  08:57
Finalista Top Model Dominic D'Angelica oskarżony o gwałt
Finalista Top Model Dominic D'Angelica oskarżony o gwałt Fot: VIPHOTO/East News

Skandal w TVN. Jeden z finalistów ma być przestępcą seksualnym. Dominic D'Angelica zgwałcił nieletnią dziewczynę. Internauci pokazali dowody.

Wielki skandal w "TOP Model" TVN. Już w tym tygodniu zakończenie kolejnej edycji programu, a nad jednym z finalistów i nad stacją zawisły czarne chmury. Wprost z USA do Polski dotarły dramatyczne wieści o obrzydliwym przestępstwie sprzed lat.

Finałowy odcinek Top Model już w środę, tymczasem media donoszą, że Dominic D'Angelica - jeden z finalistów - to gwałciciel. Mężczyzna kilka lat temu miał być skazany przez sąd w USA za gwałt na nieletniej!

Skandal w TVN. Finalista Top Model to gwałciciel

Dowody na zbrodnię Dominica są ogólnodostępne na rządowych stronach hrabstwa Amador. To właśnie tam dzisiejszy finalista "Top Model" został w 2011 roku oskarżony o przestępstwo seksualne.

22 letni wtedy mężczyzna miał uprawiać seks oralny z nieletnią dziewczyną (poniżej 16 roku życia). D'Angelica usłyszał wyrok 60 dni pozbawienia wolności w zawieszeniu na 3 lata. Ale to nie koniec koszmarnych doniesień.

Dominic D'Angelica w 2011 roku miał przyznać się do winy i zgodzić na wpisanie go na listę przestępców seksualnych - podobno nie było go stać na walkę w sądzie. Szybko okazało się jednak, że nie potrafi utrzymać warunków zawieszenia (zakaz spożywania alkoholu i spotykania się z nieletnimi). W 2014 roku Dominic został ponownie aresztowany (a wraz z nim jego brat) i oskarżony o pobicie ze spowodowaniem dużych obrażeń ciała. Mężczyzna miał zostać skazany na 5 miesięcy pozbawienia wolności.

TVN ani sam Dominic D'Angelica jak na razie nie odnieśli się do dopływających z USA informacji.

Dominic D'angelica oskarżony i skazany za gwałt
Czytaj także