biedna dziewczyna

Finalistka "The Voice of Poland" walczy o życie. Jej stan się pogorszył

17.12.2019  12:56
Finalistka "The Voice of Poland" walczy o życie. Jej stan się pogorszył
Finalistka "The Voice of Poland" walczy o życie. Jej stan się pogorszył Fot: Facebook/Maja Kapłon i Dandysi

Finalistka "The Voice of Poland" Maja Kapłon walczy o życie. Uratować ją może jedynie bardzo kosztowna operacja, niestety polska służba zdrowia jej nie pomoże.

Jeśli myślicie, że skrzywienie kręgosłupa to nic takiego, jesteśmy zmuszeni wyprowadzić Was z błędu. Skolioza może przerodzić się w prawdziwe piekło i doprowadzić do naprawdę poważnego, zagrażającego życiu stanu.

Finalistka The Voice of Poland z chorobą zmaga się od dziecka. Maja Kapłon przeszła już kilkanaście operacji, niestety, jej stan ciągle się pogarsza. W ostatnich miesiącach dziewczyna zaczęła mieć poważne problemy z oddychaniem, a stalowy pręt, podtrzymujący jej kręgosłup pękł.

Operacja za miliony

Piosenkarka walczy teraz o życie. To uratować może jedynie operacja, której w Polsce nikt nie przeprowadzi, a co dopiero mówić o refundacji. Niestety, wiąże się to z olbrzymimi kosztami.

Na wyjazd do USA i operację, Maja Kapłon potrzebuje aż 5 milionów złotych! Pieniądze na ten cel próbuje zebrać w internecie, niestety, nie zdobyła jeszcze nawet połowy potrzebnych środków.

Boję się, że się uduszę - mówi przerażona dziewczyna.

Na pomoc 24-latce ruszyli inni uczestnicy "The Voice of Poland" i "The Voice Kids". Wspólnymi siłami nagrali płytę, a dochód z jej sprzedaży przeznaczą na pomoc koleżance.

Cały dochód ze sprzedaży chcemy przekazać na leczenie Mai, wszyscy Artyści, których utwory znajdziecie na tym krążku, zdecydowali się przekazać swoje wynagrodzenie na ten cel. Mamy nadzieję, że wspólnie z nami wesprzecie Maję

- piszą w zapowiedzi krążka  „The Voice of Poland Special Edition for Maja Kapłon”.

Przeczytaj więcej
Komentarze