wszystko przez kumpla

Finansowy dramat Artura Barcisia. Aktor stracił fortunę

28.09.2019  16:50
Finansowy dramat Artura Barcisia. Aktor stracił fortunę
Finansowy dramat Artura Barcisia. Aktor stracił fortunę Fot: Bartosz KRUPA/East News

Wybitnego polskiego aktora Artura Barcisia spotkało wielkie rozczarowanie. Przez swojego kolegę nie zagra już w kultowym serialu i stracił majątek. 

Artur Barciś to aktor znany i lubiany, niestety, ostatnio spotkała go ogromna przykrość. Przykrość to jednak mało powiedziane, przytrafił mu się dramat - stracił majątek.

Aż 100 tysięcy złotych - na tyle "Super Express" wycenił straty, jakie poniósł aktor po decyzji swojego kolegi. Ale o co chodzi?

Smutny koniec Kolędy

W 2012 roku Barciś dołączył do kultowego serialu TVP "M jak Miłość". Kilka lat po śmierci Hanki w kartonach (tę wybitną scenę przypominamy poniżej), Marek Mostowiak znalazł sobie nową żonę - Ewę. Wybrankę serca zagrała Dominika Kluźniak, wraz z nią pojawił się na ekranie jej serialowy tata - Artur Barciś.

Niestety, wiosną tego roku, po 18 latach współpracy, odtwórca roli Marka Mostowiaka - Kacper Kuszewski - postanowił pożegnać się z produkcją. A to przyniosło duże problemy wymienionych powyżej aktorów. Ich wątki mocno ograniczono, a teraz okazało się, że Jerzego Kolędy (Barcisia) na ekranie już nigdy nie będzie!

W sumie Artur Barciś pojawił się w 22 odcinkach "M jak Miłość". Za każdy z nich zarobił około 5 tysięcy złotych, co w sumie daje ponad 100 tysięcy!

Przeczytaj więcej
Komentarze