18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Afera sutkowa

Gwiazda Marvela NAGO! Walczy o szacunek dla małych piersi

Wojciech Kozicki
12.07.2022  08:13
Florence Pugh pokazała nagie piersi. Walczy o szacunek dla kobiet i małych biustów
Florence Pugh pokazała nagie piersi. Walczy o szacunek dla kobiet i małych biustów Fot: ImagePressAgency/face to face/FaceToFace/REPORTER

Florence Pugh to gwiazda Marvela z filmu „Czarna wdowa” i z serialu „Hawkeye”. Jednak w życiu prywatnym to jej piersi są prawdziwymi bohaterkami, które zmieniają świat i walczą o kobiety. Gdy aktorka zaprezentowała się nago, a konkretnie w prześwitującej kreacji Valentino, w internecie wybuchła burza. Wiele osób uważa, że nagie piersi gwiazdy przemówiły w ich imieniu!

Florence Pugh nago – internet zapalił się jak leśna ściółka podczas suszy. Aktorka „Marvela”, nominowana do Oscara za drugoplanową rolę w filmie "Małe kobietki", wystąpiła w tiulowej kreacji od Valentino. Prześwitywała i w pełni ukazała jej piersi oraz sutki. Natychmiast w 26-letnią aktorkę uderzyła fala hejtu. Postanowiła odpowiedzieć na hejt i wulgarne komentarze dotyczące „złej stylizacji” i „małych piersi”.

Nagie piersi Florence Pugh. Walczy o szacunek dla kobiet

Florence Pugh na Instagramie napisała, że była świadoma jaką burzę rozpęta nagimi piersiami i zwróciła uwagę jak mężczyźni potrafią „z dumą i publicznie zniszczyć ciało kobiety”. Florence zachęca panie, by kochały swoje ciała niezależnie rozmiaru, czy ewentualnych niedoskonałości. Podkreśliła, że „wie jaki ma rozmiar piersi i jest z tego dumna”.

Nie po raz pierwszy i na pewno nie po raz ostatni kobieta usłyszy, co jest nie tak z jej ciałem od nieznajomych. Niepokojące jest to, jak wulgarni potrafią być niektórzy z was, mężczyźni. A wszystko z powodu dwóch słodkich, małych sutków. Tak wielu z was agresywnie chciało dać mi znać, jak bardzo byliście rozczarowani moimi 'malutkimi cyckami' lub jak powinnam być zakłopotana tym, że jestem 'płaska'. Od dawna żyję w swoim ciele. Jestem w pełni świadoma rozmiaru swojego biustu i się go nie boję. Co jest bardziej niepokojące to dlaczego ty tak boisz się piersi! Dorośnijcie. Szanujcie ludzi. Szanujcie ciała. Szanujcie kobiety. Życie będzie piękniejsze i łatwiejsze – napisała Pugh na Instagramie.

Okazało się również, że wiele osób dziękuje Pugh za pokazanie nagich piersi. Kobiety, które nie mają imponującego rozmiaru biustu, piszą w komentarzach, że czują się reprezentowane przez Florence Pugh niczym przez ambasadorkę. Odezwało się również wielu mężczyzn, którzy twierdzą, że nie rozmiar piersi jest najważniejszy, a co istotne – to właśnie te małe piersi są najpiękniejsze.

Florence Pugh nago. Uważa, że małe piersi zasługują na wielki szacunek
Florence Pugh nago. Uważa, że małe piersi zasługują na wielki szacunek Fot: Piovanotto Marco/ABACA/Abaca/East News