18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Aktorka nago i szczerze

Foremniak opisuje swój seks w filmie. "Na kurczaka"

Wojciech Kozicki
23.04.2020  21:06
Małgorzata Foremniak nago uprawia seks w filmie - jak to się robi?
Małgorzata Foremniak nago uprawia seks w filmie - jak to się robi? Fot: Facebook/Och Karol 2, "Sługi Boże"

Małgorzata Foremniak to piękna aktorka, która wielokrotnie pokazała się nago przed kamerą i zaprezentowała gorące sceny erotyczne. Jak się kręci sceny seksu w polskich filmach? Gwiazda opisała swoje zbliżenie przed kamerą w produkcji „Sługi Boże”.

Film „Sługi Boże” to jedna z tych produkcji, gdzie Małgorzata Foremniak zaprezentowała się nago i „w akcji”. Sceny seksu z Bartłomiejem Topą są tak gorące, że można się poparzyć od samego patrzenia na ekran. Aktorka postanowiła zdradzić pikantne szczegóły, jak wygląda seks przed kamerą.

Sceny seksu w filmach - jak to się robi?

Okazuje się, że orgazmy i kopulacja na planie wcale nie były dla aktorki przyjemne. Co gorsza, musiała zakleić sobie miejsca intymne taśmą. Opowiedziała o tym podczas transmisji na Instagramie, gdy rozmawiała z Joanną Koroniewską i Maciejem Dowborem.

Z takich gorszych scen i takich bardzo dla mnie krępujących, ale trudnych, to była scena w "Sługach bożych" z Bartkiem Topą. Pamiętam ten moment, kiedy robiliśmy to na lustrze. Ja się tak wczułam, że zaczęłam w tych momentach szczytowania bić ręką w to lustro. Widziałam kątem oka, jak ktoś się tam patrzył z dekoracji. Było dynamicznie – opowiedziała Foremniak. („Pudelek”)

Znacznie trudniejsza była druga scena, ponieważ Małgorzata Foremniak musiała zaprezentować się całkowiecie nago.

Byliśmy na golasa, kompletnie. To było dla mnie straszne. To było totalnie na kurczaka bez pierza. I tam w strategicznych miejscach musiałam się okleić taśmą  - wyznała Foremniak.

Jak prezentują się te pikantne sceny? Czy są wiarygodne? Małgorzata Foremniak to aktorka z wieloletnim doświadczeniem i w ich kręceniu DOSZŁA do perfekcji!

Przeczytaj więcej
Komentarze