18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Co za widok!

Futerko Izabelli Krzan pokazało się w sieci

25.01.2022  10:43
Izabella Krzan wygina się w futrze
Izabella Krzan wygina się w futrze Fot: Pawel Wodzyński/East News

Izabella Krzan zaprezentowała się w sieci w futerku. Fani spragnieni jej internetowej obecności od razu odpłynęli w zachwyty. Podzielacie ich entuzjazm względem kariery gwiazdy TVP?

Izabella Krzan robi zawrotną karierę w TVP. Jednakże kobieta ma znacznie wyższe aspiracje niż bycie wyłącznie prezenterką. W wolnej chwili jest modelką i influencerką na Instagramie. W mediach społecznościowych często korzysta z niezaprzeczalnego piękna swojego ciała.

Izabella Krzan pokazuje się w futerku

Izabella Krzan lubi kusić fanów zmysłowymi zdjęciami i nagraniami. Czasami jednak takie atrakcje, jak wypięte do obiektywu wdzięki w futrze, mogą doprowadzić ludzi do ostateczności. Internet zawrzał, kiedy to zobaczył.

Fani zareagowali na nawiązujące do zimnej pogody zdjęcie z wielkim entuzjazmem. Nikt nie posądził gwiazdy o okrucieństwo lub promowanie przemysłu futrzarskiego, przeciwnie, widać, że obserwujący są spragnieni jak największej liczby tego rodzaju fotografii Izabelli.

"Super brawo dla Ciebie", "Piękna jak zawsze i do tego ten uśmiech", "Jedno Twoje spojrzenie i...", "Śliczna jak kwiat róży" - wypisywali rozentuzjazmowani fani prezenterki TVP. Czujecie to samo, co oni?