18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Seksowne ciacho z TVP

GOŁY Brzozowski bawi się instrumentem. Wyciekło WIDEO

04.06.2021  16:35
Goła klata Brzozowskiego kusi w teledysku disco polo
Goła klata Brzozowskiego kusi w teledysku disco polo Fot: TRICOLORS/East News

Rafał Brzozowski odniósł sukces na Eurowizji, bo z takim utworem jak „The Ride” w ogóle wpuścili go do budynku. Sądziliście, że będzie o nim teraz cicho?  Nie ma mowy! Właśnie wyciekło nagranie wideo, na którym gwiazdor TVP pręży gołą klatę w teledysku disco polo.

W internecie nic nie ginie, a Rafała Brzozowskiego właśnie dogoniła jego mroczna przeszłość. Pudelek dotarł na koniec internetu i wygrzebał stamtąd dwudziestoletni teledysk disco polo do „Wołam cię” K Martin. Okazało się, że na gitarze pomyka w nim rozebrany Rafał Brzozowski.

Goła klata i jej Brzozowski. Solówka gitarowa w disco polo

Jak przypomina Pudelek, Rafał Brzozowski „debiutował przed kamerami u boku Marcina Kiljana z zespołu K. Martin”. Prowadzący „Jaka to melodia?” pręży lśniącą i umięśnioną klatę, w towarzystwie seksownych kobiet szyjąc dzikie solówki na gitarze elektrycznej. Co na to Edyta Górniak, z którą prawdopodobnie teraz ma romans?

Wiemy przynajmniej skąd wziął się pomysł na okulary przeciwsłoneczne na Eurowizji 2021…

Na nagraniu widzimy, jak nabalsamowany Rafał wygina się dynamicznie w rytm muzyki, czając się za plecami głównego wokalisty. W pewnej chwili Brzoza przejmuje ster. Ma chwilę, aby zabłysnąć podczas gitarowej "solówki". Rafał udaje, że gra na instrumencie, spogląda groźnie zza sportowych okularów słonecznych, a rozbawione dziewczyny ocierają się o jego półnagie ciało. Żyć, nie umierać – opisuje teledysk Pudelek.

K Martin – Wołam cię [TELEDYSK Z BRZOZOWSKIM]

Rafał Brzozowski i jego goła klata w teledysku
Rafał Brzozowski i jego goła klata w teledysku Fot: TRICOLORS/East News
Czytaj także