18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Gniew Kurskiego będzie srogi

GWIAZDA TVP WPŁACIŁA KASĘ NA WOŚP! Wyleci za to z pracy?

31.01.2022  09:49
Prezenterka TVP wsparła WOŚP. Kurski ją za to wyrzuci?
Prezenterka TVP wsparła WOŚP. Kurski ją za to wyrzuci? Fot: ANDRZEJ IWAŃCZUK/REPORTER

Gniew Kurskiego będzie srogi? Fani Karoliny Pajączkowskiej w strachu - kobieta publicznie przyznała się do wspierania WOŚP, a w TVP nie jest to zbyt mile widziane. Już może sprzątać biurko?

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy za nami, w trzydziestym wydaniu zbiórki znów spodziewany jest rekord. Licytowali ludzie z prawa i lewa, gwiazdy i zwykli szarzy Kowalscy. Nawet politycy ze swych skromnych, niewystarczających na życie pensji oddawali grosze na orkiestrę.

WOŚP z roku na rok zbiera więcej pieniędzy i gromadzi coraz więcej sympatyków. Jednocześnie rośnie grono osób, które zarzekają się, że "na Owsiaka nigdy nie dadzą", a jeśli przyjdzie im trafić do szpitala i być leczonym na sprzęcie od Orkiestry... no, tego już nie komentują. Jedną z wielkich organizacji, mających gigantyczny wpływ na myślenie Polaków i postrzeganie rzeczywistości, a stanowczo krytykujących działania Jerzego Owsiaka, jest TVP. Odkąd rządy w Polsce przejęło PiS, a w telewizji publicznej ich wysłannik Jacek Kurski, w TVP Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy stała się tabu. Do tego stopnia, że graficy wymazują czerwone serduszka z nagrań.

Gwiazda TVP wsparła WOŚP

Co roku jednak pojedyncze osoby w jakiś sposób z TVP powiązane, okazują swe dobre serce i wspomagają WOŚP. Nie ma ich zbyt wiele, bo zdaje się, że mówić o tym - ze względu na podejście szefostwa - nie można. Czyżby bali się konsekwencji?

Im wyżej jesteś w gwiazdorskiej hierarchii, tym więcej Ci się wybacza. Nie można jednak zapominać o takich sławach jak Barbara Kurdej-Szatan, która skrobała, skrobała i doskrobała się całkowitego wywalenia z TVP za odmienne poglądy, czy jednej z pogodynek, która wyleciała tylko za to, że miała czerwone serduszko na bluzce podczas prezentowania prognoz. Karolina Pajączkowska z TVP Info nie zamierza chyba jednak aż tak podskakiwać władzy Na co dzień grzecznie realizuje stawiane przed nią zadania, w niedzielę jednak wsparła znienawidzony w TVP WOŚP i jeszcze pochwaliła się tym publicznie.

Zdjęcie potwierdzenia przelewu na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy pojawiło się w niedzielę na Instagramie prezenterki. Brawura? Cóż, kobieta musiała wykazać się nie lada odwagą i albo pewna jest swej pozycji w TVP, albo po cichu marzy o tym, że ją z pracy wyrzucą. Na dwoje babka wróżyła. Faktem jest jednak, że co się stało ,to się nie odstanie, teraz tylko czekać na reakcję szefostwa.

Co zaś tyczy się TVP... w dniu 30 finału WOŚP Telewizja Polska poświęciła Orkiestrze całe szalone 20 sekund "Wiadomości". 

Karolina Pajączkowska z TVP wsparła WOŚP