18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

TVP pyta jak tam nowa płyta

Gabor zaskoczyła fanów. "Relacja z dziewczyną, nowy etap w życiu"

Wojciech Kozicki
16.05.2022  13:57
Nowa płyta Viki Gabor. Będą przeboje i osobiste wyznania
Nowa płyta Viki Gabor. Będą przeboje i osobiste wyznania Fot: VIPHOTO/East News

Viki Gabor, chociaż jest nastolatką, to nie jest już dzieckiem. Jej wywiad w programie „Pytanie na śniadanie” rzuca nowe światło na jej życie prywatne i przyszłą karierę. Czy młoda diwa drastycznie zmieni styl muzyczny na nowej płycie? Jak zniosą to jej fani?

Viki Gabor wygrała w 2019 roku Eurowizję Junior i od tej pory pędzi niczym super bolid po autostradzie sukcesu. Nic jej nie zatrzyma! Wydała właśnie singiel „Could be mad”, a w teledysku figlarnie szura po pustynnym piasku gdzieś pod Warszawą. Wyczuwalna jest ewolucja jej stylu muzycznego. Wokalistka w programie „Pytanie na śniadanie” ujawniła swoje artystyczne plany.

Nowa płyta i muzyczne plany Viki Gabor

Nowa płyta Viki Gabor ukaże się już jesienią. Okazuje się, że muzyka arabska i bałkańska, którą singiel „Could be mad” nasączony jest jak spirytusem, będą dominowały na nowej płycie. Wokalistka ujawniła, że takich właśnie rytmów powinniśmy się spodziewać jesienią. Nie zabraknie też r'n'b i muzyki pop.

Od dawna chciałam robić muzę w takim klimacie. Lubię, jak sama wkładam swoje pomysły, bo po prostu czuję się w tym fajniej. Piosenkę też pisałam z zagranicznymi producentami w Berlinie. Ma taki vibe. Czuć, że to było robione za granicą – pochwaliła się Viki Gabor.

Co ciekawe, teksty piosenek Viki Gabor na nowej płycie mają być bardzo osobiste. Singiel „Could be mad” lirycznie jest nawiązaniem do jej życia prywatnego i relacji z pewną dziewczyną, która się zakończyła. Podkreśliła, że nie była to historia miłosna.

Piosenka "Could be mad" ma fajne backstory. I had a friend i coś tam właśnie się zadziało takiego. I to na mnie tak w sumie trochę wpłynęło. That was a girl. Mogłam się złościć, ale mam teraz nowy etap w swoim życiu - opowiedziała Viki Gabor.

Viki Gabor o nowej płycie i „Could be mad”

Viki Gabor - Could Be Mad (Official Video)

logo Tu się dzieje